تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی به چه بانوانی توصیه می شود؟ همانطور که دکتر خلیلی توضیح می دهند ، ارگاسم واژینال در خانم ها با تحریک ناحیه ای به نام نقطه جی اتفاق می افتد و نقطه جی یا G spot در قسمت بالای واژن قرار دارد که برجسته تر از بافت اطراف می باشد و از آن جایی که از اعصاب و رگ های خونی تشکیل شده است، نقش مهمی را در میل جنسی ایفا می کند. ممکن است برخی خانم ها حس چندانی را در این ناحیه نداشته باشند، در حالی که در برخی خانم ها، نقطه جی از حساس ترین قسمت های ناحیه تناسلی است. برجسته بودن این ناحیه می تواند باعث افزایش میل جنسی در خانم ها شود. اما گاها ممکن است که از حجیم بودن و برجسته بودن این ناحیه به مرور و با کاهش آندروژن ها کاسته شود و بسیاری از خانم ها به دنبال حجیم کردن آن خواهند بود. تزریق چربی به این ناحیه می تواند به بهبود میل جنسی و کیفیت رابطه شما کمک کند.

 

تزریق چربی به نقطه جی

 

تزریق چربی به نقطه جی چگونه انجام می شود؟

در تزریق چربی به نقطه جی، ابتدا چربی از بدن خود فرد گرفته می شودکه تنها در حدود چند دقیقه به طول می انجامد و در مقایسه با سایر فیلرها مانند هیالورونیک اسید، نتایج بسیار درخشانی را به همراه دارد. در این روش، چربی از نواحی از بدن که انباشت چربی دارند مانند ران ها یا شکم گرفته می شود، به مدت چند دقیقه داخل سانتریفوژ قرار می گیرد تا سلول های سالم که برای تزریق مناسب هستند، جدا شوند. این روش کاملا بدون درد است، با این حال، برای آن دسته از افرادی که آستانه تحمل درد پایین تری دارند، می توان از کرم های بی حسی قبل از تزریق استفاده کرد.

از آن جایی که این چربی متعلق به بدن خود فرد است، دارای انواعی از فاکتورهای رشد و سلول های بنیادی است و می توان از آن برای تزریق در نقطه جی، لابیا مینور و لابیا ماژور نیز استفاده کرد. به همین خاطر، یکی از مزایای این تزریق این است که می توان آن را همزمان با سایر روش ها مانند حجیم کردن لابیاها، لابیاپلاستی یا دیگر روش های جوانسازی واژن انجام داد. تمامی خانم هایی که از کاهش میل و حس جنسی در این نقطه ناراضی هستند و یا احساس می کنند از حجم آن کاسته شده، می توانند با مشورت پزشک از مزایای این روش بهره مند شوند.

نتایج تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی، روش زیبایی به حساب می آید و مزیت مهم آن این است که ماندگاری بسیار بالایی دارد و به غیر از ده تا بیست درصد چربی ها، ما بقی به طور کامل و در طول یک هفته جذب خواهند شد. نتایج و اثرات این تزریق در حدود 9 ماه باقی می ماند و در صورت تمایل، امکان تزریق مجدد وجود دارد و تکرار تزریق می تواند شما را به نتایج ایده آل تری برساند. این روش زیبایی به سادگی، بدون درد و به صورت سرپایی در مطب پزشک انجام می شود و بسیاری از خانم ها از افزایش میل جنسی شان بعد از یک بازه زمانی کوتاه، بدون هیچ گونه عارضه و خطری، رضایت کامل خواهد داشت. در برخی موارد ممکن است علائمی از قبیل التهاب یا ورم در ناحیه تزریق دیده شود که کاملا طبیعی است، جای نگرانی وجود ندارد و بعد از گذشت چند ساعت برطرف خواهد شد.

دوره نقاهت تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی، دوره نقاهت چندانی را به همراه ندارد و شما همان روز به منزل برمی گردید و محدودیتی در انجام کارهای روزانه خود نخواهید داشت. تنها توصیه می شود به مدت 24 ساعت از برقراری رابطه جنسی خودداری شود. ممنوعیتی در استفاده از تامپون بعد از انجام این روش نیز وجود نخواهد داشت.

Source: https://www.vervecosmeticclinic.com.au/treatments/g-spot-augmentation/
Source: https://www.turkerozyigit.com/en/g-spot-sensitivity-dermal-fillers-and-fat-transfer-for-vaginal-rejuvenation/

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها