ترمیم لابیاپلاستی با فلپ

عمل ترمیم لابیاپلاستی با فلپ چگونه انجام می شود؟گاهی اوقات زمانی که عمل لابیاپلاستی انجام می شود، تکنیک درستی به کار برده نمی شود و بیمار دچار عوارضی مثل ریداکشن کامل لبیا ها شود.کلیتوریس عضو حساس جنسی در خانم ها است، به دلیل آنکه حساسیت جنسی این ناحیه حفظ شود، یک چادری بر روی این تعبیه شده است که هود نامیده میشود، و عمل هودکتومی هیچ گونه ارتباطی به  حس کلیتوریس ندارد. خیلی از بیماران یا برخی از پزشکان اینگونه تصور دارند که هودکتومی ختنه در زنان است، در حالی که هودکتومی با ختنه کاملا متقفاوت است، ختنه یک عمل اجباری است به این معنی که شخصی که ختنه می شود هیچ گونه تمایلی به این کار ندارد و به اجبار آن را انجام می دهند و بیشتر به منظور حفظ باکره ای انجام می شود. علم جدید لابیاپلاستی را به دو قسمت تقسیم کرده است، لابیاپلاستی و هودکتومی، یعنی در صورتی که هود هم بزرگ باشد، لازم است همراه با لابیاپلاستی تحت عمل هودکتومی قرار گیرد، اگر این عمل انجام نشود و تنها لبیا ها برداشته شود، باعث بروز عارضه پنیس فورم می شود، یعنی یک آلت تناسلی مردانه همچنان باقی مانده است.

عمل ترمیم لابیاپلاستی با فلپ

این جراحی عمل بزرگی است، لازم است با تکنیک درست انجام شود، مراقبت های خاصی لازم دارد، زیرا در طی این جراحی یک بافت دیگر با یک ماهیت دیگر برداشته می شود و در قسمت لبیا پیوند زده می شود.

آیا امکان ترمیم لابیاپلاستی در تمامی بیماران وجود دارد؟

این امکان در بیشتر بیماران وجود دارد، به شرط آنکه هود دستکاری نشده باشد، البته برای پاسخ به این سوال باید بیمار توسط جراح زیبایی زنان معاینه شود.از آنجا که رشته زیبایی زنان یک رشته جدید است، لازم است پزشکی که انتخاب می شود در این زمینه کاملا آموزش دیده باشند، متاسفانه خیلی از افراد انتخابی آگاهانه ندارند و یا بنای این انتخاب را هزینه پایین تر قرار می دهند، به همین دلیل دچار عوارض بعد از لابیاپلاستی می شوند.

 ترمیم لابیاپلاستی با فلپ

درصد خطای لابیاپلاستی با لیزر

لیزر وسیله بسیار کاربردی و خوبی است و در دوره های قبل ممکن بود این روش استفاده شود، اما باید گفت برای هر نوع لبیا لیزر نمی تواند کارآمد باشد.

برای انجام عمل لابیاپلاستی چندین وسیله وجود دارد، لیزر، آر اف، تیغ و قیچی و دستگاه دیگر که برای عمل های میکروسرجری استفاده می شود، زیرا سری بسیار ظریف دارد.

برخی از افراد تمایل بیشتر به انجام لابیاپلاستی با لیزر دارد زیرا خواهان این هستند که بخیه ای در طی جراحی زده نشود، در حالی که در مورد بافت هایی مثل لبیا بخیه زدن نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند، بلکه به نفع بیمار است، اگر لابیاپلاستی بدون بخیه انجام شود، بیمار زمانی حدود 3 تا 4 ماه برای بهبودی کامل نیاز دارد.زیرا لبیا بعد از جراحی ورم می کند و زمانی که ورم می کند، بافت از یکدیگر جدا می شود، در نتیجه دو ماه زمان می برد تا کاملا جوش بخورد، بهترین کار در عمل لابیاپلاستی این است که بخیه زده شود اما به درستی!

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها