ترمیم تزریق ژل به ژنیتال

ترمیم تزریق ژل به ژنیتال بعد از جه مدت توصیه می شود؟ یکی از مشکلات زیبایی که بسیاری از خانم ها در ناحیه ژنتیال و با بالا رفتن سن شاهد آن هستند، شل شدگی و یا افتادگی واژن و لابیاهاست که می تواند علاوه بر مشکلات زیبایی ، منجر به بروز مشکلاتی هم چون بی اختیاری ادرار و یا عفونت نیز شود. یکی از راه حل هایی که در چنین شرایطی از سوی دکتر خلیلی به خانم ها توصیه می شود، تزریق ژل به ژنتیال است که رضایت مندی بسیار بالایی را به همراه دارد.

ترمیم تزریق ژل به ژنیتال

دلایل شل شدگی ژنیتال چیست؟

شل شدگی قسمت های خارجی ژنیتال می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:

  •  بارداری و زایمان
  •  کاهش و افزایش وزن شدید و سریع
  •  دیستروفی های ژنیتال
  • بالا رفتن سن
  • کم بودن میزان کلاژن در بافت که می تواند ژنتیکی هم باشد

در کنار عوامل گفته شده، استعمال دخانیات، عادات بد غذایی و استرس می توانند منجر به تشدید شل شدگی ژنیتال شوند. در تمام شرایط گفته شده، تزریق ژل به ناحیه ژنیتال می تواند به جوانسازی و هم چنین حجم دهی این ناحیه کمک کند. هیالورونیک اسد، ژلی است که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد که این ماده به طور طبیعی در بدن ما ساخته می شود و به همین خاطر، کاملا ایمن است و منجر به بروز عوارضی نخواهد شد، به علاوه این که منجر به تولید کلاژن سازی در ناحیه می شود و میزان رطوبت ناحیه تناسلی نیز افزایش خواهد یافت.

تزریق ژل به ژنیتال در چه مواردی انجام می شود؟

تزریق ژل به ژنیتال می تواند با اهداف زیبایی و عملکردی انجام شود:
• حجم دهی لابیا ماژور، این روش برای آن دسته از خانم هایی که لابیا ماژور کوچک تر از حالت طبیعی است، توصیه می شود.
• رفع نامتقارن بودن لابیاها، که اگر یکی از لابیاها از دیگری کوچک تر یا بزرگ تر باشد، با ترزیق ژل یک اندازه خواهند شد.
• رفع عوارض ناشی از یائسگی، مانند سوزش، خارش یا ناراحتی های پوستی که در پی خشکی واژن ایجاد می شوند.
• تقویت نقطه جی، که تزریق ژل به این نقطه می تواند به افزایش لذت جنسی و بهبود رسیدن به ارگاسم کمک کند.
• درمان مقاربت دردناک

کاندیدای مناسب تزریق ژل به ژنیتال

تمامی خانم هایی که به دلیل تغییرات وزن، زایمان و یا اثرات بالا رفتن سن و کاهش تولید کلاژن، متوجه تغییراتی از قبیل گشاد شدن، افتادگی و یا کاهش حجم لابیاها و واژن می شوند، می توانند از مزایای تزریق ژل به ژنیتال و جوانسازی ناحیه تناسلی بهره مند شوند.

تزریق ژل به ژنیتال چگونه انجام می شود؟

جهت انجام تزریق ژل به ژنیتال، ناحیه بی حس می شود و تزریق با استفاده از سوزن های مخصوص و ظریفی انجام خواهد شد و بعد از تزریق، ناحیه ماساژ داده می شود تا ژل به طور یکنواخت در تمام قسمت های بافت پخش شود.

آیا امکان ترمیم تزریق ژل به ژنیتال وجود دارد؟

در هر جلسه درمان تنها در حدود یک تا یک و نیم سی سی ژل تزریق می شود که نباید از این میزان فراتر برود و در صورت لزوم، فرد می تواند یک هفته بعد مجدد مراجعه کند و تزریق دیگری را انجام بدهد. نتایج این روش نیز در حدود شش تا هشت ماه ماندگاری دارد و در صورتی که بعد از تزریق، فشاری به ناحیه تناسلی و ژنیتال وارد نشود، نتایج ایده آل تری را شاهد خواهیم بود.از آن جایی که میزان رضایت افراد از این روش بالاست و هیچ گونه دوره نقاهت و عوارضی را به همراه ندارد، بسیاری از خانم ها بعد از گذشت شش ماه از تزریق اول می توانند ترمیم را انجام بدهند تا ماندگاری نتایج نیز بیشتر شود.

Source: https://www.eserdag.com/en/vaginal-injection-of-hyaluronic-acid-filler

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها