تاثیر Oshot در اختلال جنسی

تاثیر Oshot در اختلال جنسی چقدر است؟ در این راستا دکتر خلیلی توضیح میدهند که اخیرا درمان هایی جهت رفع اختلالات جنسی زنان ارائه شده است. به دلیل پیچیدگی این قبیل اختلالات، روش های درمانی ساده، ایمن و تناوبی مورد استقبال زنان قرار می گیرد. در مجموع، 4 نوع اختلال جنسی وجود دارد که عبارت است از: میل جنسی پایین، اختلالا ت مربوط به تحریک، اختلالات ارگاسم و مقاربت دردناک.

اثرات تزریق prp در درمان اختلالات جنسی
اثرات تزریق prp در درمان اختلالات جنسی

یکی از فرضیه های موجود، تزریق مواد گوناگون به ناحیه پیشابراه است تا هردو مشکل بی اختیاری ادرار و اختلال جنسی برطرف گردد. برای مثال، تزریق کریستال های کلسیم، به پیشابراه، مشکل بی اختیاری ادرار را از بین می برد. با این حال، چنین درمان هایی ممکن است منجر به ایجاد انقباضات مجزایی شوند که با گرفتگی مجاری ادرار، عفونت و تشکیل گرانوم نیز مرتبط می باشد و با جراحی برطرف می شوند.

تزریق فیلرهای هیالورونیک اسید، با تقویت دیواره پشتی واژن، به افزایش ارگاسم کمک می کنند. اما به دلیل تداخل این شیوه درمانی با تشکیل گرانولوم، استفاده ار آن منسوخ شده است.

در مقایسه با مواد گفته شده، تزریق پلاکت ( Oshot) درمانی موثر و بدون عوارض جانبی است. تزریق پلاکت ( Oshot) با فعال کردن سلول های بنیادی، منجر به جوان سازی و تقویت بافت های آسیب دیده و سالم می شود. علاوه بر این، هیچ موردی از تشکیل گرانولوم، عفونت  و یا سایر عوارض جانبی در هنگام استفاده از این روش مشاهده نشده است. از آنجایی که تزریق پلاکت ( Oshot)روشی است که از بدن خود بیمار گرفته می شود، هیچ گونه موارد منع مصرف و تداخلی نیز وجود نخواهد داشت. یکی از مزایای تزریق پلاکت ( Oshot)، جریان یافتن این ماده به بافت به صورت ماده ای غیر چسبناک است، نه به صورت ژل و یا ماده ای آبکی.

زنانی که از مقاربت دردناک و یا علائم دیگری از اختلالات جنسی رنج می برند، تزریق پلاکت ( Oshot) به ناحیه پیشابراه و یا کلیتوریس تزریق می شود. در این حالت، دیواره پشتی واژن و کلیتوریس، با کرمی به صورت موضعی بی حس می شود. 20 دقیقه بعد از بی حسی، تزریق پلاکت ( Oshot)به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. بعد از ایزوله کردن تزریق پلاکت ( Oshot)، کلسیم کلرید به 5ml از تزریق پلاکت ( Oshot) اضافه می شود، که موجب آزاد شدن ترومبونین، دگرانوله شدن پلاکت ها، آزاد شدن فاکتور های رشد و سیتوکینین می شود.

تاثیر Oshot در اختلال جنسی

مطالعات نشان می دهند که بسیاری از مشکلات مربوط به ارگاسم، تحریک و یا میل جنسی با تزریق خونی که از بدن خود بیمار گرفته می شود یا همان تزریق پلاکت ( Oshot) به ناحیه واژن و یا کلیتوریس، برطرف می شود. موضوع اختلال جنسی در زنان، امری کاملا عادی و  طبیعی است.

تزریق پلاکت ( Oshot)روندی ایمن است و از آن جایی که از خون خود بیمار به دست می آید، حاوی هیچ یک از مواد مصنوعی و ترکیبی نیست و می تواند منجر به واکنش های سیستماتیک شود.

تزریق پلاکت ( Oshot)، رشد مجدد بافت را با فعال کردن سلول های بنیادی افزایش می دهد. با تزریق پلاکت ( Oshot) به نواحی فعال جنسی، فاکتورهای رشد و سیتوکینین تولید می شود، که منجر به آزاد شدن بیشتر فیبروبلاست، افزایش پاسخ های فیزیولوژیکی و حسی در ناحیه واژن و کلیتوریس می شود، که در نهایت میزان جریان خون و حساسیت در این نواحی نیز افزایش می یابد. علاوه بر این، کلاژن سازی این نواحی نیز بهبود می یابد.

تزریق پلاکت ( Oshot)، مشکلات مربوط به اختلالات جنسی نظیر میل جنسی، تحریک و یا ارگاسم را بهبود می بخشد، میزان درد در هنگام مقاربت را نیز کاهش می دهد و میزان رضایت زوجین را نیز بالا می برد.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها