تاثیر چاقی و لاغری در لابیاپلاستی

تاثیر چاقی و لاغری در لابیاپلاستی چقدر است؟ سوالی که بیشتر مراجعین از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان می پرسند در خصوص تاثیر کاهش یا افزایش وزن در لابیاها می باشد، اگر شما هم به دنبال پاسخ برای این سوال هستید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید. هیچ کس دوست ندارد در مورد نافرمی لابیاها صحبت کند، اما این نگرانی میلیون ها زن است. اگر پوشیدن لباس شنا یا شلوار تنگ استرس شما را زیاد می کند یا در مقابل شریک زندگی خود احساس خجالت می کنید، این می تواند اعتماد به نفس و رابطه جنسی شما را تحت تأثیر قرار دهد. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای برطرف کردن عیوب ناحیه ژنیتال همچون لابیاپلاستی وجود دارد، پس بهتر است به دنبال راهکار باشید.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی در لبهای داخلی واژن موسوم به لبیا مینور انجام می شود تا اندازه و ظاهر آن را اصلاح کند.  در عین حال، لبهای خارجی واژن، که لبیا ماژورا نامیده می شود، ممکن است با تزریق چربی دوباره اصلاح شوند. این روش را می توان با کوتاه کردن بافت اضافی و استفاده از بخیه های قابل جذب و با روش های مختلف لابیاپلاستی انجام داد. لازم به ذکر است که، در حال حاضر روش های مختلف لابیاپلاستی وجود دارد که می توان انجام داد، اما اگر به دنبال یک جراحی خوب هستید، بهتر است ابتدا در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت کنید تا جراحی را با بهترین دستگاه ها و بهترین روش برای شما انجام دهد.  نتیجه یک جراحی لابیاپلاستی خوب این است که، لبهای داخلی کوچکتر و به طور قابل ملاحظه ای کمتر نمایان می شوند و ظاهری متراکم دارند. اگر در انتخاب جراح خود دقت کنید، تا حد قابل توجهی نتیجه خوب از جراحی را تضمین کرده اید.

تاثیر چاقی و لاغری در لابیاپلاستی

تاثیر چاقی و لاغری در لابیاپلاستی چیست؟

چاقی، لاغری و بارداری خیلی بر لبیا مینور ها تاثیری ندارند، زیرا لبیا مینور چربی ندارد، که بخواهد کاهش یا افزایش وزن بر آن تاثیر گذار شود. اما لابیاماژور ها می توانند با کاهش یا افزایش وزن تغییر شکل دهند. چیزی که بعد از عمل خصوصا بر لبیامینور اثر دارد این است که، به هیچ وجه نباید لابیاماژور ها خیلی کوچک شوند که لابیا مینور تحت اصطحکاک یا کشیدگی باشد، زیرا همین کشیدگی و اصطحکاک باعث بزرگ شدن لبیامینور ها وهود بعد از عمل می شود.

امکان جراحی لابیاپلاستی همزمان با زایمان

در زمان زایمان چون لابیاها و در حالت کلی قسمت ژنیتال، ورم می کند و پر خون می شود، در نتیجه شکل اصلی خود را از دست می دهد. زمانی که بیمار آناتومی نرمالی ندارد، نباید لابیا دستکاری شود، به این دلیل که بعد از عمل ممکن است ورم زیاد باشد و لابیا چیده شود و بعد از چند ماه که ورم لابیاها از بین رفت، نقص لابیا مشخص می شود.

در نتیجه عمل لابیاپلاستی و هر نوع جراحی زیبایی زنان نباید در زمان زایمان، حتی سزارین انجام شود، زیرا لگن پرخون است و آناتومی بهم ریخته است. بهترین زمان برای جراحی های زیبایی زنان، 6 ماه بعد از زایمان است.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها