بهترین روش لابیاپلاستی

بهترین روش لابیاپلاستی کدام است؟ در رابطه با جراحی لبیا های خیلی هیوج باید گفت، لبیا ها دسته بندی دارند و تا تیپ 4 دسته بندی می شوند، خیلی از بیماران از دکتر لیلا خلیلی سوال دارند که وجه پلاستی چیست؟ و چه زمانی انجام می شود.باید گفت جراحی لابیا را می توان به روش های مختلفی انجام داد، که بسته به آناتومی بیمار نوع عمل انتخاب می شود.دکتر لیلا خلیلی به ندرت وجه پلاستی انجام می دهند، زیرا وجه پلاستی یک روشی است که منسوخ شده است و در مواد خاص جواب دهی خوبی دارد، در اکثر موارد بیمار ممکن است دچار عوارضی مثل به جای ماندن اسکار، درد شدید بعد از عمل و… شود.

بهترین روش لابیاپلاستی

آیا لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود؟

باید گفت منظور از لابیاپلاستی با لیزر این است که هر پزشکی برای روش جراحی خود می تواند از یک نوع از لیزر استفاده کند، اما در رابطه با عمل لابیاپلاستی بهترین دستگاه و روشی که در حال حاضر وجود دارد، میکروسرجری است.این دستگاه خیلی نوک باریکی دارد و در نتیجه دست جراح زیبایی زنان در طول جراحی بیشتر باز است.هر چه وسایل کار در جراحی لابیاپلاستی به درستی انتخاب شوند، جواب دهی بعد از جراحی به مراتب بهتر است.

نیاز به بخیه در لابیاپلاستی

گاهی برخی از پزشکان تنها با لیزر برش می دهند و بخیه ای نمی زنند، از آنجا که لبیا بافت پر خونی است، در نتیجه بیمار زمان زیادی را برای بهبودی نیاز دارد، گاهی دیده می شود 3 ماه زمان برای بهبودی بیمار لازم است، اما اگر از بخیه استفاده شود، به طور تقریبی 3 روز بعد از جراحی بخیه های بیمار جذب و بافت جوش می خورد.

اما خیلی از بیماران تصور می کنند که اگر در جراحی لابیاپلاستی از بخیه استفاده نکند و با لیزر برش دهند نتیجه جراحی برای آنها بهتر است، در حالی که اینطور نیست.

نوع نخ بخیه برای لابیاپلاستی

همانطور که قبلا هم گفته شد، اگر لابیاپلاستی با تکنیک و روش درستی انجام نشود، فرد ممکن است دچار عوارض لابیاپلاستی شود، یکی از این عوارض به جای ماندن جای بخیه بعد از جراحی است، که اگر نوع نخ به درستی انتخاب شود، احتمال وجود این نوع عارضه از بین می رود، در نتیجه نوع نخی که استفاده می شود بسیار مهم است، همگی این موارد در کنار هم، یعنی تکنیک، نوع نخ، روش بی حسی و… همگی این ها در نهایت سبب ایجاد یک نتیجه خوب بعد از جراحی می شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آی نود

سلام
شما لابیاپلاستی رو با چه روشی انجام میدید من کجا می تونم باهاتون در ارتباط باشم؟