بهترین روش بی حسی در لابیاپلاستی

بهترین روش بی حسی در لابیاپلاستی کدام است؟ خیلی از افراد به دلیل ترس از درد لابیاپلاستی حین عمل از انجام آن امتناع می کنند، در حالی که این یک اشتباه است، روش های مختلف بی حسی و بیهوشی وجود دارد که بنا بر شرایط فرد بهترین روش انتخاب می شود تا فرد دردی نداشته باشد.

هدف از لابیاپلاستی

گاهی اوقات لبیاها ممکن است اندازه ای بزرگ داشته باشند، و برای بیمار مشکلاتی ایجاد کند، این مشکلات اغلب در زمان ورزش، پوشیدن لباس تنگ و… نمایان می شود. همچنین بزرگ بودن بیش از اندازه لبیا ها باعث می شود، مدام در معرض تحریک باشند و ایجاد عفونت و خارش کنند، که همه این ها بیمار را اذیت می کند، پس نمی توان گفت عمل لابیاپلاستی تنها یک عمل زیبایی است، خیلی از خانم ها لابیاپلاستی را به هدف زیبایی انجام نمی دهند و هدف آن ها از جراحی درمانی است.

بهترین روش بی حسی در لابیاپلاستی

لابیای نرمال چه ویژگی هایی دارد؟

یک تعریف کلی برای لابیا وجود دارد، آن هم این است که همه لابیا ها نرمال هستند و نیازی به جراحی ندارند، در این بین ممکن است برخی از افراد از نافرم بودن لبیا های خود رنج ببرند و مشکلاتی مثل خارش، تحریک و سوزش را تجربه کنند و یا اعتماد به نفسی در حین رابطه جنسی نداشته باشند، این افراد از نظر درمانی کاندید لابیاپلاستی می شوند. اما اگر بخواهیم از نظر زیبایی لابیاپلاستی را تعریف کنیم، می توان گفت یک لبیای زیبا، لابیایی است که صاف باشد، کوچک باشد، از بین لبیاماژور ها بیرون نزند، هود کوچک باشد و دو لبیا ماژور به یکدیگر برسند.

اما مهم آن چیزی است که بیمار می پسندد، ممکن است فکر بیمار به گونه ای باشد که این تعریف لابیا زیبا را نپسندد، به خصوص در رابطه با لبیاماژور ها، در نتیجه بر اساس هر بیماری باید تصمیم گیری درست انجام شود.

لابیاپلاستی با سدیشن

بی حسی با سدیشن یک روش محبوب است، ابتدا یک دارو به بیمار داده می شود تا حس ناحیه را کاهش دهند، و پس از آن یک داروی بی حسی تزریق می شود. تزریق این داروی بی حسی دردی ندارد و می توان آن را، همتراز با بی حسی در دندانپزشکی قرار داد.

خیلی از بیماران ترس از بی حسی و یا بیهوشی دارند، در حالی که اینطور نیست، روش تزریق بی حسی خیلی مهم است، در صورتی که این تزریق به درستی انجام شود، حتی اگر بیمار کل جراحی هم بیدار باشد، هیچ گونه درد و حسی را در ناحیه ژنیتال احساس نمی کند.

بیشترین زمان درد با سدیشن

یکی دیگر از مزیت های این روش این است که، بیشترین زمان درد برای بیمار، در دوره ریکاوری است، یعنی بعد از اتمام جراحی، فرد ممکن است سوزش و یا درد را احساس کند، اما اگر همین سدیشن به درستی استفاده شود فرد سوزش و درد نخواهد داشت.

روش جراحی Zپلاستی

روش های مختلفی برای جراحی لابیاپلاستی وجود دارد، در روش Z  پلاستی جراحی به صورت طولی کامل انجام می شود که بسته به آناتومی بیمار  یکی از بهترین روش ها است.

کلام آخر

عمل لابیاپلاستی یک عمل بزرگی نیست یک عمل مینور است، خیلی از افراد به دلیل ترس از انجام این عمل امتناع می کنند، اهمیت این جراحی در ظرافت کار است و عوارض این جراحی می تواند همانند هر جراحی دیگر خونریزی، بازشدن زخم و… باشد اما مهمترین عارضه لابیاپلاستی مشکل زیبایی است. در صورتی که در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت کافی داشته باشید احتمال بروز این عوارض از بین می رود و متناسب با شرایط شما بهترین روش بی حسی در لابیاپلاستی را انتخاب می کند.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها