بهترین دستگاه لابیاپلاستی

بهترین دستگاه لابیاپلاستی کدام است؟ لابیاپلاستی با چه روشی توصیه می شود؟ آیا لابیاپلاستی با لیزر عوارض کمتری دارد؟ نوع دستگاه استفاده شده در طی جراحی لابیاپلاستی بسیار مهم است، زیرا یک جراح زیبایی زنان خوب، یک دستگاه خوب را انتخاب می کند.بهترین دستگاه در رابطه با عمل لابیاپلاستی، دستگاهی است کمترین عارضه را داشته باشد، ایجاد سوختگی نکند و بهترین نتیجه را به بیمار دهد. همچنین این دستگاه باید خیلی ریز و ظریف برش ایجاد کند. زیرا لبیا ها قسمت هایی هستند که باید با برش های بسیار ظریف جراحی شوند.

به همین دلیل دستگاه لیزر که چندین سال قبل توسط اکثر جراحان زیبایی انتخاب می گردید، بسیار دستگاه خوبی است و عارضه کمی دارد، اما برش های دقیق و ظریف نخواهد داشت. به همین دلیل مدت طولانی است که دیگر این دستگاه  استفاده نمی شود.

همچنین دستگاه کوتر برش راحتی دارد، اما سوختگی بسیار زیادی ایجاد می کند. روش های چاقو و قیچی هم دقت پایینی دارند. دستگاه آر اف، دستگاه خوبی است اما منظور هر نوع آر افی نیست. باید از دستگاه آر افی استفاده شود که میکروسرجری باشد تا بتواند برش های ریز با کمترین عارضه ایجاد کند.

آیا زدن بخیه در طول لابیاپلاستی منسوخ شده است؟

بخیه زدن در لابیاپلاستی، بسیار مهم است. به این دلیل لبیا بافتی است که، بسیار پرخون است و تورم زیادی دارد، ایجاد تورم باعث دیرکرد بهبود زخم می شود. متاسفانه خیلی از پزشکان بدون بخیه جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهند، به همین دلیل دو ماه زمان برای بهبود زخم های بعد از لابیاپلاستی لازم است.

در حالی که اگر بخیه ها به درستی زده شوند، به گونه ای که بافت به یکدیگر نزدیک شود، از ورم بیش از حد جلوگیری می کند و در نتیجه ترمیم بافت سریعتر انجام می شود.

به همین دلیل اگر جراح زیبایی زنان بخیه ها را به درستی بزند، نه تنها از ایجاد مشکل برای بافت جلوگیری می کند، بلکه روند ترمیم بافت را سریعتر می کند.

در بخیه لابیاپلاستی بسیار مهم است که از چه نخی استفاده شود، تا ایجاد عارضه نکند و جای بخیه ها مشخص نباشد. در نتیجه بخیه زدن در لابیاپلاستی کار بسیار عاقلانه ای است، اما نوع زدن بخیه و نخ بخیه در این مورد بسیار موثر است.

بهترین دستگاه لابیاپلاستی

آیا بعد از لابیاپلاستی حس جنسی کم می شود؟

لابیاپلاستی نه باعث کاهش میل جنسی و نه حس جنسی می شود. میل جنسی مرتبط با آناتومی نیست و بیشتر تحت تاثیر تفکر فرد است و به هورمون ها بستگی دارد. در رابطه با حس جنسی، چون لابیاپلاستی یک عمل انتهایی است، اعصاب دچار مشکل نمی شوند. همچنین هودکتومی نیز به هیچ عنوان باعث کاهش حس جنسی نمی شود، بلکه در خیلی از مواقع باعث بهبود حس جنسی و افزایش ارگاسم می شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها