برجسته کردن جی اسپات

برجسته کردن جی اسپات چگونه امکان پذیر است؟ جی اسپات یا نقطه جی، ناحیه ای است که در یک سوم فوقانی واژن قرار گرفته که در طول رابطه جنسی تحریک می شود و ارگاسم و میل جنسی افزایش خواهد یافت. اندازه و میزان حساسیت این ناحیه در خانم ها متفاوت است و اعتقاد بر این است که هر چه اندازه نقطه جی بیشتر باشد، میل جنسی و ارگاسم نیز بیشتر خواهد بود. در ادامه با مقاله دکتر خلیلی همراه ما باشید تا به بررسی برجسته کردن جی اسپات بپردازیم.

 

برجسته کردن جی اسپات

جی اسپات کجا قرار دارد؟

جی اسپات، در یک سوم فوقانی و بالای واژن قرار دارد و بخشی از پیشابراه به حساب می آید، اندازه این قسمت در حدود یک سانتی متر است و از آن جایی که دارای رگ ها و رشته های عصبی است، بسیار حساس می باشد. زمانی که جی اسپات در طول رابطه جنسی تحریک می شود، مایع شفافی را تولید می کند که از طریق مجرای غدد و یا از راه پیشابراه خارج می شود و شما به ارگاسم خواهید رسید. حال ممکن است این ناحیه در برخی خانم ها و بنا به دلایل مختلف کوچک باشد و بتواند مشکلاتی را در رابطه جنسی ایجاد کند که در چنین مواردی، برجسته کردن جی اسپات پیشنهاد می شود. این در حالی است که برخی خانم ها هیچ گونه مشکلی با کوچک بودن این ناحیه ندارند.

برجسته کردن جی اسپات چگونه انجام می شود؟

برجسته کردن جی اسپات یکی از روش های سریع جوانسازی واژن است که با هدف افزایش میل و رضایت جنسی انجام می شود و دوره نقاهت بسیار کوتاهی را به همراه دارد. در واقع، هدف از انجام این روش، افزایش اندازه و برآمدگی جی اسپات بر روی دیواره واژن است تا بیشترین میزان تحریک در طول رابطه جنسی اتفاق بیفتد. این روش زیبایی در مطب پزشک انجام می شود و کاملا بدون درد و عوارض است و تمامی خانم هایی که از کوچک بودن این ناحیه ناراضی هستند و یا می خواهند ارگاسم بهتر و بیشتری را داشته باشند، می توانند این روش را انجام دهند.

برجسته کردن جی اسپات می تواند با استفاده از ژل هیالورونیک اسید و یا چربی های بدن خود فرد انجام شود که چربی از نواحی مانند شکم یا قسمت های داخلی ران گرفته خواهد شد. در ابتدا، نیاز است ناحیه تزریق بی حس شود و سپس ژل یا چربی با استفاده از سوزن های ظریف و باریک به ناحیه مورد نظر تزریق می شود و میزان تزریق نیز به نتایج مورد دلخواه فرد بستگی دارد، اما عمدتا اندازه نقطه جی بعد از تزریق، دو برابر حالت اولیه خواهد شد. تزریق ژل در حدود نیم ساعت و تزریق چربی در حدود یک ساعت به طول می انجامد و شما همان روز می توانید به منزل برگردید و زندگی عادی و روزانه خود را داشته باشید.

مراقبت های بعد از برجسته کردن جی اسپات

دوره نقاهت برجسته کردن جی اسپات بسیار کوتاه است و نیازی به مرخصی های چند هفته ای ندارد و شما بلافاصله بعد از انجام تزریق، قادر به انجام کارها و فعالیت های روزانه خود خواهید بود. با این حال توصیه می شود یک سری مراقبت ها در نظر گرفته شود تا نتایج بهتری را شاهد باشیم. از جمله این که:

  •  از برقراری رابطه جنسی به مدت دو هفته باید خودداری شود.
  •  از رفتن به استخر و آب های کلردار به مدت سه هفته باید خودداری شود.
  •  بهتر است از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش به مدت دو هفته خودداری شود.
  •  دو روز بعد از تزریق می توانید استحمام کنید و تنها از محصولاتی استفاده کنید که دارای PH خنثی هستند.
  •  آنتی بیوتیک یا دیگر داروهای تجویز شده توسط پزشک را نیز به موقع مصرف کنید.

نتایج برجسته کردن جی اسپات

نتایج برجسته کردن جی اسپات در حدود سه تا پنج ماه ماندگاری دارد و بعد از این بازه زمانی، می توانید تزریق مجددی را انجام دهید. این نکته را در نظر داشته باشید که تزریق چربی می تواند نتایج طولانی تر و دائمی را نسبت به تزریق ژل به همراه داشته باشد و با این که مقداری از بافت چربی تحلیل می رود، اما 70 تا 80 درصد آن به صورت دائمی باقی خواهد ماند. بسیاری از خانم ها بعد از انجام این روش، از افزایش 70 درصدی میل جنسی شان رضایت کامل دارند. معمولا نیاز است این تزریق در سه جلسه انجام شود.

Source: https://www.plast-chirurgie.de/en/procedure/g-spot-enlargement/

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها