باربی لبیاپلاستی

منظور از باربی لبیاپلاستی چیست؟ ذات لبیا عدم قرینگی است، به این معنی که هیچ دو لبیایی کاملا شبیه به هم نیستند و حداقل در ضخامت با یکدیگر متفاوت هستند، در نتیجه حتی بعد از عمل لبیاپلاستی هم نباید ضخامت لبیا را تغییر دهیم، به این دلیل که زمانی که دو لبیا کوچک می شوند، کاملا شبیه هم باشند باعث می شوند دهانه واژن باز بماند، پس توصیه می شود به بیمارانی که بسیار حساس به این موضوع هستند برای جراحی لابیاپلاستی اقدام نکنند، بیماران وسواسی بعد از جراحی، از نظر ذهنی دچار مشکل می شوند، زیرا لبیا با هر بافتی متفاوت است، لبیا بافتی مخاطی و شل است، و به هیچ وجه کاملا شبیه به هم نمی شوند.

در این ویدیو دکتر لیلا خلیلی در رابطه با جراحی باربی لبیاپلاستی صحبت می کنند .

بهترین سایز برای لبیاها

در حالت کلی دو نوع عمل لبیاپلاستی داریم، باربی لبیاپلاستی و وایبر لبیاپلاستی.در باربی لبیاپلاستی، لبیا ها خیلی کوچک می شوند، البته این بدان معنی نیست که کلا لبیا ها از بین بروند، باربی لبیاپلاستی بیشتر مورد دلخواه آمریکایی و اروپایی ها می باشد، اما در بیماران ایرانی خود دکتر لیلا خلیلی توصیه به انجام هایپر لبیاپلاستی دارند.

برای انجام عمل لابیاپلاستی روش ها و دستگاه های مختلفی وجود دارد، خیلی از بیماران در رابطه با روش انجام عمل لابیاپلاستی سوال دارند اینکه جراحی لابیاپلاستی با کدام روش نتیجه بهتری دارد؟ در پاسخ باید گفت روش کار مهم نیست هر چه جراح زیبایی زنان از دانش بیشتری برخوردار باشد از دستگاه های پشرفته تری استفاده می کنند.بعد از انتخاب آگاهانه پزشک بهتر است به او اعتماد داشته باشید تا نتیجه خوبی از جراحی داشته باشید، اما در هر حال بهتر است وسیله ای انتخاب شود که بیشترین دقت و دقیق ترین برش ها را با آن روش ایجاد کنیم. پس انتخاب یک جراح زیبایی زنان با تجربه و کاربلد در نتیجه جراحی بسیار موثر می باشد.

باربی لبیاپلاستی

درست بخیه زدن، درست عمل کردن،  وسیله درست استفاده کردن، نخ های با کیفیت بالا استفاده کردن همگی باعث می شود که فرد از جراحی خود و نتایج آن لذت ببرد.گاهی ممکن است نخ کیفیت خوبی داشته باشد اما در جای مناسبی قرار نگرفته باشد.

مراقبت های بعد از جراحی و تاثیر آن در نتایج جراحی باربی لبیاپلاستی

چک کردن بی مورد بیماران بعد از جراحی اصلا توصیه نمی شود، بهتر است حتی تا دو ماه بعد از جراحی بیمار لبیا های خود را بررسی نکند.

باربی لبیاپلاستی

تا یک ماه افراد نباید فعالیت جنسی و بدنی داشته باشند. دو الی سه روز بعد از جراحی لابیاپلاستی بخیه ها جوش می خورند و فرد می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد و در محل کار حاضر باشد، پیاده روری و رانندگی از یک هفته بعد از جراحی توصیه می شود، اما تا یک ماه ورزش سنگین و رابطه جنسی ممنوع است .

باربی لبیاپلاستی به چه افرادی توصیه می شود؟

انتخاب کیس مناسب برای این روش جراحی باید به درستی انجام شود، هر لبیایی را نمی توان کامل برداشت. دکتر لیلا خلیلی به بیماران خود توصیه می کنند، به هیچ وجه از پزشک خود درخواست باربی لبیاپلاستی را نداشته باشید، زیرا ممکن است ریداکشن کامل انجام شود که برای اصلاح نیاز به اقدامات بسیاری است.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها