اوشات تراپی و درمان ارگاسم زنان

اوشات تراپی و درمان ارگاسم زنان چگونه انجام می شود؟ از مهم ترین مواردی که از اوشات استفاده می کنیم، برای درمان ارگاسم است به خصوص ارگاسم کلیتورال یا ارگاسم بیرونی، همچنین برای درمان بی اختیاری ادراری و جوانسازی واژن این روش درمان کاربرد دارد.بنا گفته دکتر خلیلی کاهش ارگاسم در خانم ها به علل مختلف بروز می کند، ارگاسم مولتی ارگان است، که از مهمترین آن، علل مغزی یا فکر بیمار است، بعد از این مورد فانتزی هایی که بیمار نسبت به پارتنر دارد و سومین علل، بخش هورمون ها است که می تواند باعث کاهش یا نبود ارگاسم خانم ها باشد. در نهایت دستگاه ژنیتال است، که هر کدام از این موارد به نوبه خود می توانند بر ارگاسم در خانم ها تاثیر گذار باشند.

 

از آنجا که ارگاسم مربوط به نیم کره راست است و نیم کره راست تحت تاثیر نیم کره چپ است، در نتیجه اگر افکار بیمار به گونه ای باشد که به ارگاسم نمی رسد، می تواند بر ارگاسم تاثیر گذار باشد.

تاثیر ناحیه ژنیتال بر ارگاسم

ارگاسم به معنای سایش خونرسانی است، که افزایش خونرسانی در اثر تحریک می تواند باعث تحریک عصبی و در نهایت بروز حالت هایی از ارگاسم شود. یائسگی، نزدیک شدن به یائسگی، خشکی واژن و غیره می تواند بر آتروفی و خونرسانی نا کافی ناحیه ژنیتال تاثیر داشته باشد.

تاثیر هورمون ها بر ارگاسم

تستوسترون در خانم ها  50 درصد از تخمدان ترشح می شود و زمانی که یک خانم به سمت یائسگی می رود، منبع تستوسترون نیز کم می شود، همین کاهش تستوسترون به صورت مستقیم می تواند بر فانتزی جنسی، میل جنسی و ارگاسم تاثیر بگذارد.هورمون استروژن به صورت غیر مستقیم بر ارگاسم تاثیر دارد و باعث کاهش خونرسانی می شود و در نتیجه تحریک کمتر می شود.در مواردی که بیمار از نبود ارگاسم و یا کاهش ارگاسم شکایت می کند، حتما باید به هورمون تستوسترون توجه کرد.

اوشات تراپی و درمان ارگاسم زنان

بهترین روش درمان

درمان بر اساس شرایط بیمار انتخاب می شود، اگر بیمار به دلیل افکار منفی دچار عدم ارگاسم شده اند، و این درگیری فکری زیاد است در زمان رابطه جنسی دارو های مخصوصی تجویز می گردد.اگر به دلیل کاهش هورمون ها ارگاسم دچار اختلال شده باشد، می توان از روش هایی مثل کاشت تستوسترون استفاده کرد. برای خشکی واژن نیز می توان از لیزر استفاده کرد، لیزر علاوه بر اینکه می تواند ارگاسم واژینال را افزایش دهد، باعث خونرسانی ناجیه G point می شود و رطوبتی که ایجاد می کند، باعث افزایش اصطحکاک و تحریک در زمان رابطه جنسی می شود.

اوشات تراپی و درمان ارگاسم زنان

تزریق اوشات از خون خود بیمار تهیه می شود و در حقیقت استفاده از سول های پلاکتی که به نوعی سلول های بنیادی محسوب می شوند، در هر ناحیه تزریق شوند می توانند نقش سلول اصلی را داشته باشند. اوشات به معنای تزریق ماده پی آر پی در ناحیه ارگاسم است که بیشترین نواحی تزریق برای آن کلیتوریس و نواحی مخصوصی است که باعث افزایش ارگاسم می شود.

تاثیر اوشات

در رابطه با تاثیر اوشات، باید نتیجه تزریق بیمار بررسی شود. اوشات به تنهایی نمی تواند تمام مشکلات ارگاسم را برطرف کند، خصوصا در بیمارانی که رو به یائسگی هستند، تستوسترون مشکل دارد و یا واژن خشکی دارند، درمان ارگاسم به تنهایی تاثیر بالایی ندارد. لازم است درمان این موارد در کنار ارگاسم انجام شود. ارگاسم خونرسانی را افزایش می دهد و زمانی که خونرسانی ناحیه تناسلی افزایش پیدا کند، تحریک بیشتر و راحت تر است و در نتیجه ارگاسم بهبود پیدا می کند.

در کنار O shot ، G shot  نیز وجود دارد. G shot برای افزایش ارگاسم داخلی یا واژینال کاربرد دارد. در اکثر خانم ها ارگاسم واژینال به نسبت ارگاسم کلیتورال کمتر است، که علت اصلی آن مربوط به آقایان و ناحیه قرار گیری است که به دلیل عدم دسترسی، تحریک کمتر صورت می گیرد و ضعیف تر می شود و از طرفی کلیتورال در دسترس است و قوی تر می شود.

می توان برای تحریک بیشتر  g-point از تزریق ژل به تنهایی و یا همراه با پی آر پی برای تحریک نقطه جی اسپات استفاده کنیم تا تحریک را بیشتر کنیم.گاهی برای دوام بیشتر نیاز به تکرار باشد و در مواردی هم نیاز نیست و فرد با یک جلسه تزریق مشکلش برطرف می شود.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها