انواع جراحی های زیبایی واژن

واژینوپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی واژن است که به منظور بهبود فرم و عملکر ناحیه واژن مورد استفاده قرار می گیرد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله واژینوپلاستی مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.

انواع جراحی های زیبایی واژن
انواع جراحی های زیبایی واژن

پرینورافی

جراحی پرینورافی به منظور کاهش سایز ورودی واژن صورت می گیرد، معمولا با افزایش سن و داشتن زایمان های متعدد و رابطه های جنسی متعدد زنان با مشکل گشادی واژن مواجه می شوند که در این صورت خواستار جراحی پرینورافی می باشند . در این جراحی دیواره پشتی واژن به هم نزدیک شده و در قسمت بیرونی واژن عمل ترمیم انجام می گیرد . گشادی واژن می تواند موجب کاهش میل جنسی و در نتیجه سردی زوجین نسبت به یکدیگر شود. برخی از زنان بعد از زایمان طبیعی خواستار انجام این جراحی هستند .

لابیاپلاستی

بزرگی و یا عدم تقارن لابیا ها از اختلالات جنسی در خانم ها می باشد که می تواند این اختلال بدلیل مادرزادی باشد یا افزایش سن موجب بروز این اختلال شود . شکل، اندازه و رنگ لابیاها در زنان مختلف متفاوت می باشد در صورتی که اندازه آن ها بیش از حد بود با جراحی لابیاپلاستی می توان با تغییر سایز و کوچک کردن، فرم زیبایی را در لابیاها ایجاد کرد همچنین برای روشن سازی و تغییر رنگ لابیا ها روش های مختلفی ارائه شده است که با مراجعه به مقاله جراحی زیبایی واژن می توانید تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید. در زیر به برخی از شایعترین علل هایی که می تواند سبب بروز مشکلی در اندازه و تقارن لب های واژن شود اشاره شده است:

داشتن زایمان های طبیعی متعدد

  • داشتن روابط جنسی متعدد
  • التهاب و عفونت های مزمن واژن
  • بیماری های پوستی واژن
  • وراثت و عوامل ژنتیکی

بهترین روش برای اصلاح اختلالاتی ساختاری لبیاها و کوچک کردن لابیاها جراحی لابیاپلاستی است که در مورد لبیاهای کوچک به آن Labia Minora Plasty گفته می شود .

در گذشته احتمال آسیب دیدگی اعصاب این نواحی بدلیل اینکه یک تکه از لبه لب کوچک واژن بریده می شد بسیار زیاد بود اما امروزه احتمال بروز این عارضه با استفاده از تکنیک های جدید مورد استفاده در این جراحی بسیار کاهش پیدا کرده است. دکتر خلیلی در زمینه جراحی لابیاپلاستی بسیار باتجربه هستند در صورتی که شما با مشکل بزرگی لابیاها مواجه هستید می توانید با مراجعه به مقاله لابیاپلاستی اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید و از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر لیلاخلیلی دریافت نمایید

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها