انتخاب جراح لابیاپلاستی

انتخاب جراح لابیاپلاستی بر چه اساسی باید انجام شود؟ جراح زیبایی زنان تا چه اندازه در نتیجه عمل لابیاپلاستی موثر است؟ لابیاپلاستی چندین سال است که یکی از عمل های شایع زیبایی در دنیا شده است. حتی در سال 2018 -2017 تعداد انجام عمل های لابیاپلاستی از رینوپلاستی بیشتر شد. از آنجا که عمل لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است، روش های مختلفی برای انجام این جراحی وجود دارد. از سال 2007 پروفسور رد در آمریکا این علم جدید را همراه با تکنیک های جدید لابیاپلاستی معرفی کرد. در زمان های گذشته برای عمل لابیاپلاستی دو برش به تنهایی زده می شد، اما از سال 2007 این عمل لابیاپلاستی به غیر از آنکه یک عمل زیبایی است باید لابیا ها با یکدیگر هماهنگ شوند. در نتیجه عمل لابیاپلاستی عملی است که هماهنگی درستی بین قسمت های مختلف لبیا و نواحی مختلف ژنیتال ایجاد می کند.

انتخاب جراح لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به عنوان عمل زیبایی جدید، نیاز به آموزش و تجربه دارد . متاسفانه خیلی از پزشکان چون لابیاپلاستی مربوط به ناحیه ژنیتال است، بدون هیچ تخصصی در این زمینه جراحی لابیاپلاستی انجام می دهند که سبب بالا بردن آمار نتایج منفی از لابیاپلاستی شده اند.

به همین دلیل لازم است افرادی که تصمیم به انجام این جراحی دارند، قبل از هر چیز دقت داشته باشند، پزشک خود را آگاهانه انتخاب کنید، تا این اطمینان را داشته باشید که جراحی لابیاپلاستی شما به درستی انجام می شود.

انتخاب جراح لابیاپلاستی

عکس عمل لابیاپلاستی

خیلی از بیماران در زمان مراجعه به مطب دکتر لیلا خلیلی از ایشان درخواست عکس عمل لابیاپلاستی دارند، باید گفت عکس، دلیل بر کار درست پزشک نیست، زیرا در حال حاضر عکس های مختلفی در اینترنت وجود دارند، که نمی توان اثبات کرد این عکس مربوط به کدام پزشک است.

همچنین آناتومی در افراد مختلف است، نتیجه جراحی هر بیمار ممکن است با دیگری متفاوت باشد.

به مراتب عمل ترمیم به نسبت جراحی اصلی سخت تر است، زیرا پزشک باید آناتومی که بهم ریخته است را مجدد بازگرداند تا به حالت اول بازگردد.

ترمیم لابیاپلاستی

خیلی از بیمارانی که ترمیم انجام می دهند، خصوصا افرادی که از گرفت در لابیاپلاستی استفاده می کنند، باید برای مشاهده نتیجه کار صبر داشته باشند، زیرا در طی جراحی بافت از یک ناحیه دیگه برداشته می شود و به لبیا متصل می گردد در نتیجه بیمار باید  منتظر بماند تا ورم های ایجاد شده از بین بروند.

در صورتی که لبیا ها از بین بروند و کلا لبیا مینوری باقی نماند، عوارضی غیر از زیبایی دارد، همچون خشک شدن مداوم دهانه واژن، سوزش، احساس خارش و… زیرا به طور کل آناتومی به ریخته است. در بیمارانی که این اتفاق رخ می دهد، ابتدا باید عملکرد بازگردد و بعد زیبایی ناحیه مد نظر قرار گیرد.

عفونت بعد از لابیاپلاستی

اصولا لابیا عفونت نمی کند مگر آنکه در طول جراحی بافت بد برداشته شود، یا سوزانده شود. منظور از سوزاندن این است که گاهی برخی از پزشکان که با کوتر یا لیزر جراحی می کنند، نکروز ایجاد می شود و در نتیجه بافت دچار ترشح می شود، بنابراین  اگر این موارد رعایت شود فرد دچار عفونت نمی شود.

درد عمل ترمیم لابیاپلاستی

اگر در طول جراحی لابیاپلاستی، بی حسی درست انجام شود و در کل جراحی به درستی انجام شود، فرد دچار ناراحتی و درد نمی شود.توصیه می شود به افرادی که لابیاپلاستی انجام داده اند تا دو ماه بعد از جراحی  ناحیه ژنیتال را بررسی نکنند زیرا لازم است برای مشاهده نتیجه کار حداقل تا دو ماه صبر داشته باشید.

بخش نظزات

نه − پنج =

Call Now Button