بهترین جراح لابیاپلاستی

در پی تقاضا بالا بانوان عزیز برای انجام جراحی های زیبایی زنان همچون لابیاپلاستی ، تعداد زیادی از متخصصان زنان در صدد آن بر آمدند تا چنین خدماتی را ارائه دهند. اما برای آن که به نتیجه مطلوب برسید ، بایستی بهترین جراح لابیاپلاستی (Labiaplasty surgeon) را انتخاب نمایید. حال سوال پیش می آید که چگونه یک متخصص حرفه ای در این حوزه را انتخاب کنیم. در ادامه بهترین استراتژی ها که در تصمیم گیری برای انتخاب یک جراح زنان خوب ، به شما کمک می کنند را ارائه می دهیم. به توضیحات دکتر لیلا خلیلی ، بهترین جراح زنان در تهران ، دقت فرمایید.

بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر لیلا خلیلی

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی بر چه اساسی باید انجام شود؟ جراح زیبایی زنان تا چه اندازه در نتیجه عمل  موثر است؟ لابیاپلاستی چندین سال است که یکی از عمل های شایع زیبایی در دنیا شده است. حتی در سال 2018 -2017 تعداد انجام این جراحی از رینوپلاستی بیشتر شد.

جراح لابیاپلاستی کیست؟

عمل جراحی نامبرده در حوزه عمل های زیبایی زنان قرار دارد ؛ از این رو متخصص زنان می تواند در این راستا ، شخص مناسبی جهت به انجام رساندن عمل زیبایی لابیاهای واژن مد نظر قرار گرفته شود. افرادی که دوره تخصصی پزشکی خود را در حوزه زنان گذرانده اند ، می توانند با طی کردن دوره هایی نیز مدرک مرتبط با جراحی زیبایی زنان را اخذ نمایند و فعالیت خود را در زمینه عمل هایی مثل لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، هودکتومی و غیره آغاز کنند. دقت داشته باشید که بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران حتما مدارک مربوط به گذراندن دوره های جراحی های زیبایی زنان را دارا باشد و صرفا به سبب اینکه تخصص ایشان به زنان مرتبط می شود ، او را انتخاب نکنید.

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به عنوان عمل زیبایی جدید، نیاز به آموزش و تجربه دارد . متاسفانه خیلی از پزشکان چون این جراحی مربوط به ناحیه ژنیتال است، بدون هیچ تخصصی در این زمینه ، عمل را انجام می دهند که سبب بالا بردن آمار نتایج منفی شده اند.

به همین دلیل لازم است افرادی که تصمیم به انجام این جراحی دارند، قبل از هر چیز دقت داشته باشند، بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران خود را آگاهانه انتخاب کنید، تا این اطمینان را داشته باشید که جراحی شما به درستی انجام می شود.

تضمین نتیجه با مراجعه به بهترین جراح لابیاپلاستی

متخصصی که جهت به انجام رساندن عمل لبیاپلاستی به آن مراجعه می کنید ، نقش بسیار پررنگی در نتیجه نهایی از جراحی را دارد. همان طور که واضح است وظیفه انجام عمل و اعمال تغییرات و اصلاحات بر عهده ایشان است. بنابراین در صورتی که جراح لابیاپلاستی منتخب تسلط و تبحر بالایی داشته باشد ، میزان موفقیت نتیجه را تا حد بسیار زیادی ارتقا می دهد.

علاوه بر مرحله انجام عمل جراحی ، بهترین جراح لابیاپلاستی با نقش داشتن در مرحله آماده سازی و نیز دوره نقاهت ، نتیجه را تحت تاثیر قرار می دهد. هر متقاضی عمل زیبایی مذکور باید بداند که پیش از عمل ، بایستی یکسری اقدامات را به انجام برساند ؛ این اقدامات از سوی دکتر در اختیار او قرار می گیرد. چنانچه متخصص به طور کامل بر جوانب مختلف آگاهی داشته باشد ، بیمار را در مسیر درست قرار می دهد.

همان گونه که قبل از پروسه لازم است اقداماتی به انجام برسد ، پس از وارد شدن به دوره ریکاوری نیز ، بانوان عزیز بایستی مراقبت هایی را انجام دهند. دستورالعمل مراقبتی به صورت کامل از جانب پزشک ارائه می شود. چنانچه موارد فوق الذکر به طور دقیق به انجام برسند ، قطعا نتیجه پایانی بسیار رضایت بخش خواهد بود.

شناخت مشخصه های یک دکتر لابیاپلاستی خوب

بهترین جراح لابیاپلاستی تهران همواره باید هم به لحاظ اجتماعی و هم تخصصی در بالاترین سطح باشد. منظور از جنبه اجتماعی ، نحوه رفتار ایشان با بیماران خود است. با توجه به موضع هدف در عمل لبیاپلاستی ، امکان دارد بانوان برای بیان انتظارات و اهداف خود کمی احساس خجالت داشته باشند و بازگو کردن آن ها برایشان دشوار باشد. در این شرایط یک متخصص حاذق لازم است محیطی امن و دوستانه ، به دور از استرس و اضطراب فراهم آورد تا اعتماد بیمار مراجعه کننده جلب شود و بتواند خواسته های خود را بیان دارد. بیماران معمولا ترس از قضاوت شدن دارند اما یک جراح لابیاپلاستی خوب به گونه ای رفتار می کند که چنین احساسی برای مراجعه کننده ایجاد نشود.

علاوه بر موارد فوق باید بحث تخصصی نیز در نظر گرفته شود. یک متخصص مجرب لازم است بر تمام جوانب پروسه اعم از مراقبت های قبل و بعد از جراحی ، عوارض احتمالی ، مشخصه های یک کاندید خوب و انواع تکنیک های موجود به طور کامل مسلط باشد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران سطح بالایی از درک و تشخیص را داراست. مورد گفته شده ، یکی از فاکتورهای اساسی است تا جراح بتواند لقب برترین را به خود اختصاص دهد. نتیجه ای که در پایان رقم می خورد به طور مستقیم به این ویژگی جراح بستگی دارد. به بیانی ساده تر ، پزشک باید طی یک معاینه دقیق ، ایرادات را به درستی مشخص نماید ؛ به دنبال این امر تکنیک باید اتخاذ گردد و طی آن اصلاحات را به طور مطلوب پیاده سازی کند. حال اگر در مرحله اول ، یعنی تشخیص ، اشتباهی پیش بیاید ، بقیه مراحل نیز به طور سلسله وار دچار خطا می شوند.

آگاهی بهترین جراح لابیاپلاستی از آناتومی و علم زیباشناختی

در جهت ایجاد یک ظاهر متناسب برای لابیاها ، لازم است که دکتر لابیاپلاستی در تهران با آناتومی آن ناحیه آشنا باشد. بدین ترتیب می تواند حالت طبیعی را برای لابیاهای شل و افتاده مشخص نماید و بر طبق آن جراحی را به انجام برساند. علم زیباشناختی نیز به جراح کمک می کند تا ظرافت و زیبایی را در عمل جراحی اجرا نماید. به عبارتی در صورت آشنایی با این دانش ، جراح قادر به تشخیص این مسئله خواهد بود که چه تغییری می تواند نتیجه زیباتری را به دنبال داشته باشد.

📸مشاهده عکس عمل لابیاپلاستی برای انتخاب جراح

خیلی از بیماران در زمان مراجعه به مطب دکتر لیلا خلیلی ، بهترین جراح لابیاپلاستی تهران از ایشان درخواست عکس عمل زیبایی لابیا را دارند، باید گفت عکس، دلیل بر کار درست پزشک نیست، زیرا در حال حاضر عکس های مختلفی در اینترنت وجود دارند، که نمی توان اثبات کرد این عکس مربوط به کدام پزشک است. همچنین آناتومی در افراد مختلف است، نتیجه جراحی هر بیمار ممکن است با دیگری متفاوت باشد.

 نتایج منفی عدم انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر لیلا خلیلی

چنانچه نسبت به انتخاب یک متخصص خوب و کارآزموده برای عمل زیبایی لابیا ، عملکرد سهل انگارانه ای داشته باشید ، باید نتایج نامطلوب ناشی از آن را نیز متحمل شوید. باید بدانید در صورتی که تحت نظر یک شخص کم تجربه و غیر متخصص عمل شوید ، احتمال بروز عارضه و عدم رضایت از نتیجه بدست آمده بسیار افزایش پیدا می کند ؛ چرا که ایشان بر تمامی جوانبی که در طول مقاله توضیح داده شد ، مسلط نبوده و نمی تواند آن طور که باید اصلاحات را به انجام برساند. گاهی اوقات نتیجه عمل به قدری نامطلوب می باشد که فرد تصمیم به جراحی مجدد گرفته و به اصطلاح تحت عمل ترمیمی لابیا قرار می گیرد.

با توجه به مسائل اشاره شده در طول این مقاله ، متقاضیان عزیز می توانند بهترین تصمیم گیری را در حوزه انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران داشته باشند و با انجام یک جراحی به نتیجه مطلوب و ایده آل خود دست یابند.

بخش نظزات

Call Now Button