بهترین جراح لابیاپلاستی

در پی تقاضا بالا بانوان عزیز برای انجام جراحی های زیبایی زنان همچون لابیاپلاستی ، تعداد زیادی از متخصصان زنان در صدد آن بر آمدند تا چنین خدماتی را ارائه دهند. اما برای آن که به نتیجه مطلوب برسید ، بایستی بهترین جراح لابیاپلاستی (Labiaplasty surgeon) را انتخاب نمایید. حال سوال پیش می آید که چگونه یک متخصص حرفه ای در این حوزه را انتخاب کنیم. در ادامه بهترین استراتژی ها که در تصمیم گیری برای انتخاب یک جراح زنان خوب ، به شما کمک می کنند را ارائه می دهیم. به توضیحات دکتر لیلا خلیلی ، بهترین جراح زنان در تهران ، دقت فرمایید.

بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر لیلا خلیلی

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی بر چه اساسی باید انجام شود؟ جراح زیبایی زنان تا چه اندازه در نتیجه عمل موثر است؟ عمل لابیا چندین سال است که یکی از عمل های شایع زیبایی در دنیا شده است. حتی در سال 2018 -2017 تعداد انجام این جراحی از رینوپلاستی بیشتر شد. در این مقاله هر آنچه را که باید در مورد یک دکتر خوب لابیاپلاستی و نحوه انتخاب آن بدانید ، نوشته شده است.

بهترین جراح لابیاپلاستی

عمل جراحی نامبرده در حوزه عمل های زیبایی زنان قرار دارد ؛ از این رو متخصص زنان می تواند در این راستا ، شخص مناسبی جهت به انجام رساندن عمل زیبایی لابیاهای واژن مد نظر قرار گرفته شود. افرادی که دوره تخصصی پزشکی خود را در حوزه زنان گذرانده اند ، می توانند با طی کردن دوره هایی نیز مدرک مرتبط با جراحی زیبایی زنان را اخذ نمایند و فعالیت خود را در زمینه عمل هایی مثل لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، هودکتومی و غیره آغاز کنند. دقت داشته باشید که بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران حتما مدارک مربوط به گذراندن دوره های جراحی های زیبایی زنان را دارا باشد و صرفا به سبب اینکه تخصص ایشان به زنان مرتبط می شود ، او را به عنوان یک جراح لابیاپلاستی انتخاب نکنید.

انتخاب بهترین جراح برای عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به عنوان عمل زیبایی جدید، نیاز به آموزش و تجربه دارد . متاسفانه خیلی از پزشکان چون این جراحی مربوط به ناحیه ژنیتال است، بدون هیچ تخصصی در این زمینه ، عمل را انجام می دهند که سبب بالا بردن آمار نتایج منفی شده اند. به همین دلیل لازم است افرادی که تصمیم به انجام این جراحی دارند، قبل از هر چیز دقت داشته باشند، بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران خود را آگاهانه انتخاب کنید، تا این اطمینان را داشته باشید که جراحی شما به درستی انجام می شود.

تضمین نتیجه با مراجعه به دکتر خوب لابیاپلاستی

متخصصی که جهت به انجام رساندن عمل لبیاپلاستی به آن مراجعه می کنید ، نقش بسیار پررنگی در نتیجه نهایی از جراحی را دارد. همان طور که واضح است وظیفه انجام عمل و اعمال تغییرات و اصلاحات بر عهده جراح لابیاپلاستی است. بنابراین در صورتی که جراح خوب لابیاپلاستی انتخاب شده ، تسلط و تبحر بالایی داشته باشد ، میزان موفقیت نتیجه را تا حد بسیار زیادی ارتقا می دهد.

علاوه بر مرحله انجام عمل جراحی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی با نقش داشتن در مرحله آماده سازی و نیز دوره نقاهت ، نتیجه را تحت تاثیر قرار می دهد. هر متقاضی عمل زیبایی مذکور باید بداند که پیش از عمل ، بایستی یکسری اقدامات را به انجام برساند ؛ این اقدامات از سوی بهترین جراح لابیاپلاستی در اختیار او قرار می گیرد. چنانچه متخصص به طور کامل بر جوانب مختلف آگاهی داشته باشد ، بیمار را در مسیر درست قرار می دهد.

همان گونه که قبل از پروسه لازم است اقداماتی به انجام برسد ، پس از وارد شدن به دوره ریکاوری نیز ، بانوان عزیز بایستی مراقبت هایی را انجام دهند. دستورالعمل مراقبتی به صورت کامل از جانب بهترین جراح لابیاپلاستی ارائه می شود. چنانچه موارد فوق الذکر به طور دقیق به انجام برسند ، قطعا نتیجه پایانی بسیار رضایت بخش خواهد بود.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

اهمیت جلسه مشاوره از نگاه یک متخصص لابیاپلاستی خوب

جلسه مشاوره اولیه شرایطی را فراهم می آورد که تحت آن، داوطلب بتواند در یک فضای مملو از احساس امنیت و آرامش کامل، با اطمینان خاطر از اینکه گفته های او به صورت محرمانه و خصوصی حفظ خواهد شد، درباره دغدغه های مرتبط با جراحی صحبت کند. در طول این مشاوره شخصی، جراح لابیاپلاستی از بیمار خود می خواهد تا درباره موضوعاتی که در اندام تناسلی او برایش آزار دهنده بوده و به یک دغدغه جدی تبدیل شده است حرف زده و انتظارات شخصی خود را از این فرایند زیبایی و درمانی بازگو کند. پزشک نیز از این فرصت طلایی برای انجام یک ارزیابی کامل فیزیکی ناحیه تناسلی استفاده کرده و سلامت عمومی بیمار را بررسی می کند. برخی نکات از قبیل اندازه و ساختار لابیا و نیز علائم مورد انتظار بعد از جراحی نیز به گفتگو گذاشته می شود. در طول این گفتگو روش ها و تکنیک های متنوع موجود برای اصلاح لابیا مورد بررسی قرار گرفته و بهترین گزینه برگزیده می شود. بعلاوه، بهترین جراح لایباپلاستی اطلاعات قابل درک در خصوص مراحل جراحی، مزایا و خطرات مرتبط با آن را نیز به اطلاع بیمار می رساند.

اگر جراح لابیاپلاستی تشخیص دهد که بانوی مراجعه کرده به او از شرایط داوطلبی ایده آل برای جراحی برخوردار است، تصمیم گیری برای انجام جراحی قطعی می شود. در صورت موافقت بیمار، عکس هایی با هدف مقایسه نتیجه جراحی با شرایط اولیه اندام تناسلی قبل از عمل، از این ناحیه گرفته می شود.

اگر قصد دارید عمل زیبایی واژن انجام دهید ، به جهت مشاوره با برترین جراح لابیاپلاستی در شهر تهران ، دکتر خلیلی ، از طریق راه های ارتباطی ، نوبت خود را تعیین نموده و در وقت معین به مطب ایشان مراجعه نمایید.

در صورت برگزیدن دکتر لیلا خلیلی ، در سریع ترین زمان ممکن نوبت ویزیت شما تعیین شده ، از بهترین مشاوره بهره مند می شوید و برای دوران پس از جراحی نیز نگرانی نخواهید داشت چرا که ایشان و تیم مجرب و حرفه ای شان پاسخگوی پرسش ها و مشکلات شما هستند.

پاسخ بهترین جراح لابیاپلاستی تهران به سوالات بیماران عزیز

از نظر بهترین جراح لابیاپلاستی تهران چه کسانی نباید تحت این جراحی قرار بگیرند؟

درست است که بهترین دکتر لبیاپلاستی در تهران متذکر می شود که این پروسه ایمن بوده و خطری را برای افراد در پی ندارد. اما شرایطی پیش می آید که بر اساس آن ، جراح ، انجام عمل را برای افراد ، مناسب نمی داند. گاهی اوقات وضعیت پیش آمده موقتی است و بعد از مدتی بهترین جراح لابیاپلاستی اجازه انجام عمل را میدهد.

مادران باردار : اگر در دوره حاملگی هستید ، نمی توانید در این برهه برای عمل کردن لابیاهای واژن اقدام کند. اول آنکه سطح هورمون ها در این دوره بهم ریخته و باعث ورم نقاط مختلف بدن از جمله لابیاها میشود ؛ در نتیجه ناحیه تناسلی تا پایان بارداری از حالت طبیعی خود خارج می گردد. همچنین به گفته بهترین جراح لابیاپلاستی ، داروهای بیهوشی و بی حسی برای سلامت جنین مضر هستند.

بانوان زیر 18 الی 20 سال : در این برهه سنی ، رشد لابیاها هنوز به پایان نرسیده است ؛ بنابراین جراح لابیاپلاستی برای این افراد عمل را انجام نمی دهد.

بانوان مبتلا به زگیل تناسلی : با توجه به این که این بیماری یک عفونت فعال هست و پوست را درگیر میکند ، ایجاد هر برش ممکن است باعث پراکندگی بیشتر آن شود.

توصیه بهترین جراح لابیاپلاستی به متقاضیان  مبتلا به بیماری های تناسلی

جراحی لابیا یک پروسیجر جراحی است که بنا به دلایل زیبایی و فانکشنال با هدف تغییر دادن شکل ظاهری و اندازه لابیا انجام می شود. در صورتی که خانمی متقاضی این پروسیجر جراحی باشد و از طرف دیگر به عفونت در ناحیه تناسلی یا هر بیماری زمینه جدی دچار باشد که محدودیت هایی را در خصوص قرار گرفتن او تحت جراحی بوجود می آورد ، لازم است با یک پزشک ماهر و با تجربه و متخصص در حوزه جراحی زیبایی زنان ، مشورت کند. عفونت ها به طور بالقوه خطر بروز عوارض جانبی مرتبط با جراحی را افزایش می دهند. بنابراین ، اقدام برای درمان یا تحت کنترل در آوردن بیماری عفونی ناحیه تناسلی یا هر بیماری زمینه ای دیگر قبل از جراحی لابیاپلاستی ، یک اولویت است.

نظر دکتر جراح لابیاپلاستی در خصوص انجام این جراحی برای دختران باکره

تصمیم گیری برای بهره مند شدن از جراحی شکل دهی به لابیا یک تصمیم کاملاً شخصی است که بر اساس نیازها ، خواسته ها و انتظارات فرد متقاضی گرفته می شود. یک جراح خوب و با تجربه می تواند بیمار را در اخذ بهترین تصمیم کمک کند. این جراحی یک تغییر دائمی را در شکل ظاهری لابیا ایجاد می کند و هیچ مداخله ای در ساختار داخلی اندام تناسلی ندارد. در نتیجه دختر خانم های باکره بدون نگرانی می توانند از مزایای این فرایند بهره مند شوند البته ، لازم است فرد متقاضی ، به سطحی از بلوغ فکری رسیده باشد که بتواند این جنبه ها را به خوبی درک کند.

شناخت مشخصه های یک دکتر لابیاپلاستی خوب

بهترین جراح لابیاپلاستی تهران همواره باید هم به لحاظ اجتماعی و هم تخصصی در بالاترین سطح باشد. منظور از جنبه اجتماعی ، نحوه رفتار ایشان با بیماران خود است. با توجه به موضع هدف در عمل لبیاپلاستی ، امکان دارد بانوان برای بیان انتظارات و اهداف خود کمی احساس خجالت داشته باشند و بازگو کردن آن ها برایشان دشوار باشد. در این شرایط جراح لابیاپلاستی حاذق لازم است محیطی امن و دوستانه ، به دور از استرس و اضطراب فراهم آورد تا اعتماد بیمار مراجعه کننده جلب شود و بتواند خواسته های خود را بیان دارد. بیماران معمولا ترس از قضاوت شدن دارند اما یک دکتر لابیاپلاستی خوب به گونه ای رفتار می کند که چنین احساسی برای مراجعه کننده ایجاد نشود.

علاوه بر موارد فوق باید بحث تخصصی نیز در نظر گرفته شود. بهترین متخصص لابیاپلاستی لازم است بر تمام جوانب پروسه اعم از مراقبت های قبل و بعد از جراحی ، عوارض احتمالی ، مشخصه های یک کاندید خوب و انواع تکنیک های موجود به طور کامل مسلط باشد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران سطح بالایی از درک و تشخیص را داراست. مورد گفته شده ، یکی از فاکتورهای اساسی است تا جراح بتواند لقب برترین را به خود اختصاص دهد. نتیجه ای که در پایان رقم می خورد به طور مستقیم به این ویژگی جراح بستگی دارد. به بیانی ساده تر ، پزشک باید طی یک معاینه دقیق ، ایرادات را به درستی مشخص نماید ؛ به دنبال این امر تکنیک باید اتخاذ گردد و طی آن اصلاحات را به طور مطلوب پیاده سازی کند. حال اگر در مرحله اول ، یعنی تشخیص ، اشتباهی پیش بیاید ، بقیه مراحل نیز به طور سلسله وار دچار خطا می شوند.

آگاهی بهترین جراح لابیاپلاستی از آناتومی و علم زیباشناختی

در جهت ایجاد یک ظاهر متناسب برای لابیاها ، لازم است که دکتر متخصص لابیاپلاستی در تهران با آناتومی آن ناحیه آشنا باشد. بدین ترتیب می تواند حالت طبیعی را برای لابیاهای شل و افتاده مشخص نماید و بر طبق آن جراحی را به انجام برساند. علم زیباشناختی نیز به جراح لابیاپلاستی کمک می کند تا ظرافت و زیبایی را در عمل جراحی اجرا نماید. به عبارتی در صورت آشنایی با این دانش ، متخصص لبیاپلاستی قادر به تشخیص این مسئله خواهد بود که چه تغییری می تواند نتیجه زیباتری را به دنبال داشته باشد.

📸 مشاهده عکس عمل لابیاپلاستی برای انتخاب بهترین جراح

خیلی از بیماران در زمان مراجعه به مطب دکتر لیلا خلیلی ، بهترین جراح لابیاپلاستی تهران از ایشان درخواست عکس عمل زیبایی لابیا را دارند، باید گفت عکس، دلیل بر کار درست پزشک نیست، زیرا در حال حاضر عکس های مختلفی در اینترنت وجود دارند، که نمی توان اثبات کرد این عکس مربوط به کدام پزشک است. همچنین آناتومی در افراد مختلف است، نتیجه جراحی هر بیمار ممکن است با دیگری متفاوت باشد.

 نتایج منفی عدم انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر لیلا خلیلی

چنانچه نسبت به انتخاب یک متخصص خوب و کارآزموده برای عمل زیبایی لابیا ، عملکرد سهل انگارانه ای داشته باشید ، باید نتایج نامطلوب ناشی از آن را نیز متحمل شوید. باید بدانید در صورتی که به جای بهترین جراح لابیاپلاستی تحت نظر یک شخص کم تجربه و غیر متخصص عمل شوید ، احتمال بروز عارضه و عدم رضایت از نتیجه بدست آمده بسیار افزایش پیدا می کند ؛ چرا که ایشان بر تمامی جوانبی که در طول مقاله توضیح داده شد ، مسلط نبوده و نمی تواند آن طور که باید اصلاحات را به انجام برساند. گاهی اوقات نتیجه عمل به قدری نامطلوب می باشد که فرد تصمیم به جراحی مجدد گرفته و به اصطلاح تحت عمل ترمیمی لابیا قرار می گیرد.

با توجه به مسائل اشاره شده در طول این مقاله ، متقاضیان عزیز می توانند بهترین تصمیم گیری را در حوزه انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی را داشته باشند و با انجام یک جراحی به نتیجه مطلوب و ایده آل خود دست یابند.

میزان اهمیت انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا این عمل جراحی، یک عمل حساس و ظریف است که می تواند بر زیبایی و سلامت ناحیه تناسلی زنان تأثیر بسزایی داشته باشد.

دلایل اهمیت انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی:

 • تجربه و مهارت:
  جراح باتجربه و ماهر می تواند عمل جراحی را با دقت و ظرافت بیشتری انجام دهد و احتمال عوارض را به حداقل برساند.
 • شناخت آناتومی:
  جراح باید به طور کامل با آناتومی ناحیه تناسلی زنان آشنا باشد تا بتواند عمل جراحی را به درستی انجام دهد.
 • استفاده از تکنیک های نوین:
  جراح باید از جدیدترین تکنیک های جراحی لابیاپلاستی استفاده کند تا بهترین نتیجه را برای بیمار حاصل کند.
 • رعایت بهداشت و ایمنی:
  جراح باید در محیطی کاملاً بهداشتی و با رعایت تمام اصول ایمنی عمل جراحی را انجام دهد.
 • اخلاق و تعهد:
  جراح باید اخلاق مدار و متعهد به بیمار باشد و به تمام سوالات و نگرانی های بیمار پاسخ دهد.

نکاتی که باید در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران در نظر بگیرید:

 • تحقیق و بررسی:
  قبل از انتخاب جراح، تحقیقات لازم را انجام دهید و نظرات و تجربیات سایر بیماران را در مورد جراحان مختلف مطالعه کنید.
 • مشاوره با جراح:
  با چند جراح مختلف مشورت کنید و در مورد انتظارات خود از عمل جراحی صحبت کنید.
 • بررسی سوابق و مدارک جراح:
  از جراح در مورد سوابق و مدارک خود سوال کنید و از معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

در نهایت، انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی به شما کمک می کند تا از نتایج عمل جراحی خود رضایت داشته باشید و از عوارض احتمالی آن جلوگیری کنید.

رابطه انتخاب جراح لابیاپلاستی خوب و در امان بودن از عوارض

بهترین جراح لابیاپلاستی تهران کیست

خوشبختانه ، عمل زیبایی لابیا در صورت اجرا به دست یک جراح لابیاپلاستی ماهر و با تجربه در شهر تهران ، در گروه جراحی های بدون عارضه قرار می گیرد. بعد از اجرای جراحی ، تنها برخی عوارض جانبی اجتناب ناپذیر از قبیل ورم و کبودی و درد تجربه می شود که واکنش های طبیعی بدن در تلاش برای بهبود دادن ناحیه ای است که در طول جراحی ، مورد تهاجم قرار گرفته است. خوشبختانه این عوارض تنها با اجرای برخی دستورالعمل های ساده ، در طول مدت زمان کوتاه فروکش می کند.

ولی به همان نسبت که این فرایند زیبایی در صورت اجرا به دست بهترین متخصص لابیاپلاستی که ماهر بوده ، یک مسیر هموار و بدون عارضه را طی می کند ، در صورت سپرده شدن به دست یک پزشک ناوارد و بی تجربه می تواند ریسک های زیادی قبیل خونریزی ، عفونت و اسکار یا نامتقارن بودن شکل ظاهری را به همراه داشته باشد. به همین جهت به طور مکرر به متقاضیان توصیه می شود که نهایت دقت خود را در فاز انتخاب بهترین جراح لبیاپلاستی به کار گیرند.

نکات کلیدی در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی

تجربه متخصص زنان

این یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید در انتخاب متخصص برای جراحی لابیاپلاستی مد نظر قرار داده شود ، انتخاب متخصصی که مرتباً ین عمل جراحی را انجام داده و دارای بورد تخصصی در این زمینه است می تواند احتمال دستیابی به نتیجه مثبت از پروسیجر جراحی را به پشتوانه تجربه جراح افزایش دهد. هر قدر جراح لابیاپلاستی از تجربه بالاتری برخوردار باشد بهتر می تواند نیازهای زیبایی و درمانی در ناحیه تناسلی بیمار را تشخیص داده و درمان کند.

مشاهده ریویو سایر بیماران

خواندن نظرات بیمارانی که قبلاً به دست جراح لابیاپلاستی منتخب شما جراحی شده اند می تواند کمک قابل ملاحظه ای در برداشتن یک گام صحیح در مرحله انتخاب جراح به شمار آید. سطح مهارت جراح، توانایی های شخصی او در اجرای جراحی، شیوه های منحصر به فرد او برای حمایت از بیمار و بسیاری موارد دیگر همگی در پی خواندن این نظرات محک زده می شود. رتبه و امتیازی که بیمار به پزشک خود می دهد بازتاب چیزی است که بیمار در مراحل وقت گرفتن برای مشاوره، زمان انتظار برای جراحی، امکانات محل درمان، سطح توانایی جراح در برقراری یک ارتباط مبتنی بر اعتماد، کیفیت اجرای فرایند و میزان رضایت از نتیجه جراحی، تجربه کرده است.

صلاحیت جراح

لبیاپلاستی اغلب تحت عنوان جراحی ترمیم یا بازسازی لابیا شناخته می شود. این فرایند خطرات و عوارض جانبی را به همراه دارد. قبل از جراحی حتماً اطمینان حاصل کنید که جراح لابیاپلاستی از صلاحیت لازم برای انجام عملیات برخوردار است. یک متخصص زنان، با گذراندن دوره های آموزشی جامع و کسب تجربه در زمینه متمرکز بر روی فرایند های مرتبط با اندام تناسلی زنان، می تواند بعنوان یک مجری قابل اعتماد، فرایند اجرای جراحی زیبایی لابیا را به دست گیرد.

💰 قیمت عمل توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

همانطور که اشاره شد عمل جراحی زیبایی لابیا یک فرایند گزینشی است که بمنظور بهبود شکل ظاهری این اندام انجام می شود بنابراین منطقی است نتیجه بگیریم که هزینه های آن تحت پوشش شرکت های بیمه قرار نخواهد داشت. از طرف دیگر، برخی زیباجویان، تصمیم می گیرند که در کنار این عمل زیبایی، از دیگر انواع جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی از قبیل واژینوپلاستی، لابیاماژورپلاستی، هودوپلاستی، بزرگ کردن لابیای ماژور و غیره نیز بهره مند شوند. بهترین جراح لابیاپلاستی در طول جلسه مشاوره، بر حسب نیاز بیمار در دستیابی به نتیجه مورد نظر ، پروسیجرهای قابل اجرا به طور همزمان با عمل لابیای مینور را پیشنهاد می دهد. ترکیبی بودن فرایند در کنار مهارت جراح، مدت زمان اجرای پروسه جراحی و حتی محل جغرافیایی که برای انجام جراحی زیبایی تان انتخاب کرده اید می تواند در قیمت نهایی عمل تاثیر گذار باشد.

تفاوت لابیاپلاستی با جراحی و لیزر از دید بهترین جراح

لبیاپلاستی با جراحی

 • تهاجم بالاتر
 • دوره نقاهت طولانی تر
 • ریسک بیشتر خونریزی
 • نتیجه دائمی و ماندگار

لبیاپلاستی با لیزر

 • تهاجم کمتر
 • دوره نقاهت کوتاه تر
 • بدون نیاز به بیهوشی
 •  دقت بالا در برش دهی

دکتر لیلا خلیلی، بهترین جراح لابیاپلاستی این جراحی را به چه افرادی پیشنهاد می کند؟

یک جراح حرفه‌ای، جراحی لابیاپلاستی را به افرادی که درلبه های ناحیه تناسلی شان مشکلات ظاهری و فیزیکی دارند پیشنهاد می‌دهد. جراحان حرفه‌ای در این زمینه با توجه به تخصص و تجربه‌شان، به افرادی که مشکلاتی از قبیل بزرگی، شکل ناهنجار لبهای داخلی یا خارجی ناحیه تناسلی، عدم تعادل در اندازه لبها، راحت نبودن هنگام انجام فعالیت‌های روزانه مانند ورزش یا روابط جنسی مواجه هستند، راهنمایی و مشاوره می‌دهند. همچنین، افرادی که بخاطر شکل نامناسب لابیاها اعتماد بنفس خود را از دست داده اند و حتی کسانی که پس از زایمان تغییرات قابل توجهی در منطقه لبهایشان تجربه کرده‌اند، ممکن است به این جراحی روی آورند. با توجه به حساسیت و اهمیت مسائل مرتبط با لبهای ناحیه تناسلی زنانه، انتخاب جراح متخصص و حرفه‌ای مسئولیت بسیار مهمی دارد تا نتایج بهتر و رضایت بیشتری برای بیماران فراهم شود.

آیا می توان با اتکا به نظر بیماران قبلی بهترین جراح لابیاپلاستی را انتخاب کرد؟

نظرات و تجربیات بیماران قبلی می‌توانند به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی مد نظر قرار گیرند، اما باید توجه داشت که این نظرات می توانند تنها بخشی از تصمیم‌گیری‌های شما باشند. برخی از نکاتی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 1. متفاوت بودن تجربه‌ها: تجربه و نتیجه‌گیری‌های هر بیمار ممکن است متفاوت باشد و این مسئله برای انتخاب یک جراح لابیاپلاستی خوب به عنوان تنها منبع اطلاعات کافی نیست.
 2.  تفاوت در نیازها و انتظارات: نیازها و انتظارات هر فرد در مورد جراحی ممکن است متفاوت باشد. از این رو، ممکن است یک جراح که برای یک بیمار مناسب بوده است، برای شما مناسب نباشد.

بنابراین، هرچند که نظرات بیماران قبلی می‌توانند مفید باشند، اما انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی باید بر اساس تحقیقات و مشورت با چند جراح متخصص انجام شود.

سوالات پرتکرار از بهترین جراح لابیاپلاستی

در شرایط نرمال و عادی ، بعد از جراحی فرد می توان به خانه بازگردد و نیازی نیست در مرکز درمانی بستری شود. مگر آن که جراحی در شرایط خاص انجام شده باشد و به تشخیص جراح لابیاپلاستی فرد می بایست یک روز را در بیمارستان تحت نظر باشد.

بنا به گفته بهترین جراح لابیاپلاستی تهران ، با توجه به اینکه ایشان تکنیک برش دهی را مناسب با شرایط هر فرد انتخاب می کند و مراقبت های لازم را نیز به او ارائه می دهد ، دیگر اثری از اسکار و جای زخم باقی نخواهد ماند.

اگر سن بلوغ یعنی 18 سالگی را پشت سر گذاشته اید ، مشکلی برای انجام این جراحی ندارید. طبق تایید بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران ، هر بانویی بعد از این سن ، چه مجرد و چه متاهل می تواند تحت این جراحی قرار بگیرد.

با توجه به اینکه تناسب در ظاهر لابیاها ایجاد می شود ، دیگر نواحی حساس و تحریک پذیری واژن به سبب بافت اضافی لابیا پوشیده نشده و در هنگام برقراری رابطه جنسی ، احساس لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد.

این جراحی زیبایی واژن با درد چندان قابل توجهی همراه نبوده و پس از پروسه در دوره نقاهت با مصرف دارو مسکن تجویز شده به راحتی قابل کنترل می باشد.


جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هدیه پورزاد

سلام خانم دکتر وقت بخیر
ببخشید امکانش هست همزمان با عمل کورتاژ عمل لابیا و ترمیم واژن هم انجام داد؟