اقدام به بارداری در ماه مبارک رمضان

سوالات متداولی برای زنانی که قصد بارداری درماه مبارک رمضان را دارند ایجاد می شود که در این مقاله به توضیحاتی در رابطه با احکام بارداری در ماه رمضان می پردازیم تا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و اطلاعات لازم در این زمینه بدست آورید.

بارداری در ماه رمضان

مسئله بسیار مهمی که ذهن افراد را درگیر کرده است اقدام به نزدیکی و روابط زناشویی در ماه مبارک رمضان است و این که آیا اقدام به نزدیکی در این ماه جایز می باشد یا خیر.

پاسخ به این سوال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا بدون پاسخ دادن به این سوال نمی توان تصمیمی در مورد اقدام به بارداری در ماه رمضان گرفت.

در شب، ماه مبارک رمضان برای نزدیکی و روابط زناشویی هیچ مانعی وجود ندارد و حتی در شب اول ماه رمضان نزدیکی و روابط زناشویی مستحب است و انجام این عمل به مسلمانان بسیار توصیه می شود در صورتی که در روز، ماه مبارک رمضان نزدیکی و روابط زناشویی حرام است و نباید انجام شود.

ممکن است برخی از افراد منظور از شب رمضان را ندانند، منظور از شب رمضان از لحظه اذان مغرب تا لحظه اذان صبح است و در این زمان اقدام به نزدیکی و روابط زناشویی هیچ مانعی وجود ندارد.

از نظر شرعی باردار شدن در ماه مبارک رمضان هیچ مانعی ندارد و مشکلی بوجود نمی آورد در صورتی که منع پزشکی و مشکل جسمانی نداشته باشید می توانید اقدام به انجام این کار نمایید. بارداری در ماه مبارک رمضان می تواند فواید بسیاری برای جنین داشته باشد بعنوان مثال بچه های ماه رمضان نسبت به سایرین از نظر هوش و ذکاوت در سطح بالایی قرار دارند.

 در ماه مبارک رمضان باید به زمان نزدیکی توجه نمایید زیرا پس از عمل نزدیکی زن و مرد لازم است برای پاک شدن حتما غسل کنند. ثلث آخر شب یعنی نزدیک به صبح بهترین زمان برای مقاربت و نزدیکی است.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها