دکتر لیلا خلیلی

خدمات زیبایی

لابیاپلاستی از جمله جراحیهای زنان است که میتواند در راستای دو هدف زیبایی و فانکشنال به انجام برسد. لابیاهای واژن در طول زندگی افراد، به سبب علل مختلف محیطی یا ژنتیکی ممکن است ظاهر طبیعی و زیبای خود را از دست بدهند. امروزه با توجه به پیشرفت های حاصل شده در زمینه سلامت و زیبایی زنان ، چنین مشکلاتی از سوی متخصصان مربوطه حل شدنی هستند

امروزه با توجه به دسترسی بانوان به منابع مختلف اطلاعاتی، آگاهی شان نسبت به موارد مختلفی همچون جراحیهایی زیبایی زنان افزایش یافته است. تنگ کردن واژن یکی از ترفندهای جوانسازی ناحیه واژینال میباشد که پروسه ای کم تهاجم بوده و به بانوان عزیز کمک میکند تا دوباره احساس اعتماد به نفس و جوانی را در خود پیدا کنند. امر واضح دیگر ، ارتقا کیفیت روابط جنسی و زناشویی است.

پرینورافی که بر روی بخشی از ناحیه تناسلی بانوان به انجام میرسد، منجر به رضایت فرد از خود شده و بر روی جوانب مختلفی از زندگی او تاثیر میگذارد. این جراحی که با نام پرینه پلاستی نیز شناخته میشود ، هدف دارد تا دفورمیتی و نواقص ناحیه پرینیوم را درمان و ترمیم سازد. محل قرارگیری پرینیوم ، مابین مقعد و واژن است. اندازه آن چندان بزرگ نبوده اما نقش مهمی را بر عهده دارد.

برای آشنایی با جراحی هودکتومی حتما مطالب نوشته شده را تا پایان مطالعه فرمایید. بانوانی که تمایل دارند شکل جوانتری برای ناحیه واژینال خود ایجاد نمایند، در راستای عمل مذکور به متخصص زنان مراجعه میکنند. این افراد ممکن است به طور ژنتیکی یا در پی افزایش سن ، کلاهک کلیتوریس در ناحیه تناسلی شان حالت بزرگ و افتاده ای پیدا کرده باشد. کلاهک کلیتوریس پوست چین خورده ای است که از کلیتوریس محافظت میکند.

در میان بانوان ، علاوه بر عمل های زیبایی صورت ، جراحی های زیبایی ناحیه ژنیتال نیز توجه خاصی را به خود جلب کرده اند. شمار زیادی از بانوان ، پروسه های زیبایی ناحیه تناسلی را با هدف کسب ظاهری نرم ، بدون چین و چروک و افتادگی لابیاهای واژن به انجام می رسانند. پروسه تزریق چربی به لابیاهای ماژور به طور قطع این خواسته را برای بانوان زیباجو محقق می سازد. جهت آشنایی بیشتر با فرایند نامبرده ، حتما ادامه مطالب را مطالعه نمایید.

تزریق ژل به واژن یکی از راه حل های جوان کردن ناحیه ژنیتال است که پس از پروسه به سرعت نتیجه حاصل نمایان می شود. این فرایند را باید تحت نظر متخصص زنان به انجام برسانید. ژل های تزریقی کاملا ایمن و بی خطر بوده و مشکلی را برای بانوان ایجاد نخواهند کرد. چنانچه لابیاهای ناحیه تناسلی شما به چین و چروک دچار شده ، به کمک تکنیک مذکور میتوان این مورد را برطرف نمود.