اصلاح فاصله بین واژن و مقعد

بهترین روش برای اصلاح فاصله بین واژن و مقعد چیست؟ فاصله نرمال بین مقعد و واژن چقدر است؟ برای آگاهی از پاسخ ، به توضیحات دکتر خلیلی توجه کنید. لبیا ماژور ها که بافت های حاوی چربی ناحیه تناسلی هستند، هم نقش زیبایی و هم نقش حفاظتی در دستگاه تناسلی بانوان را دارند. از انجا که لبیاماژور ها از لبیا مینورها و دهانه ورودی واژن  محافظت می کنند، به علل مختلف لبیاماژور ها ممکن است دچار تغییر شکل شوند،این مشکل یا به دلیل کاهش چربی و تغییر وزن های ناگهانی ممکن است باشد، زیرا با کاهش چربی پوشت دچار شلی، چروک شدگی، افتادگی می گردد، که در حقیقت می توان گفت فرد دچار لیپوآتروفی شده است. با شل شدگی و آویزان شدن پوست، لبیاماژور ها علاوه بر ظاهر ناخوشایندی که ایجاد می کند، می تواند سبب تحریک بیش از اندازه، خارش ها و عفونت های مزمن شود.در صورتی که لبیاماژور ها خیلی آویزان و دچار شلی نشده باشد، می توان با کمک فیلر ها وضعیت این ناحیه را بهبود ببخشیم.منظور از فیلر ها پرکننده ها هستند که می تواند مصنوعی باشد مثل ژل ها و یا فیلر طبیعی باشد یعنی استفاده از چربی خود شخص و یا تزریق چربی مصنوعی تزریق شود.

بهترین روش برای پرکننده ها کدام است؟

اینکه تزریق چربی به ناحیه ژنیتال بهتر است یا تزریق ژل، در افراد مختلف متفاوت است، اما در حالت کلی تزریق چربی بهتر است، زیرا چربی بافت خود شخص است و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند، اما ژل یک فرآورده مصنوعی است، هر چه ژل بهتر باشد، دوام کمتری دارد و بعد از یک تا دو سال ژل باید جذب شود، در صورتی که جذب نشود، فرد را دچار عوارض می کند.

بیمارانی که لبیا های خلیلی بزرگ، آویزان و شلی  دارند، حتی اگر تزریق چربی برای این افراد هم انجام شود ، چون اندازه ای بزرگ دارد، به طور حتم شکل زیبایی به خود نمی گیرد، هر چقدر لبیاماژور ها صاف تر باشد، باعث کم نشان دادن سن ناحیه تناسلی می شود، در جراحی لبیاپلاستی ماژور، پوست اضافی لبیاماژور ها برداشته می شود و چروک های ایجاد شده رو از بین می بریم.

اصلاح فاصله بین واژن و مقعد

اصلاح فاصله بین واژن و مقعد

به علل مختلفی ممکن است عضلات پرینه آتروفی شود، گاهی عامل ژنتیک باعث این مشکل می شود، گاهی ورزش و کار سنگین علت این موضوع می شود، چاق و لاغر شدن  های شدید، همگی می تواند در تحلیل عضلات  پرینه موثر باشد. تحلیل عضلات پرینه خود می تواند فرد را دچار علائمی همچون، درد هنگام نزدیکی شود. در این شرایط در صورتی که واژن هم دچار شلی شده باشد، بهترین گزینه درمان عمل واژینوپلاستی پرینورافی است. گاهی نیز می توان به جای استفاده از عمل پرینورافی، از نخ های مخصوصی استفاده کنیم، در زمان استفاده از این نخ ها دیگر نیازی به برش و دستکاری عضلات نیست.

آیا استفاده از این نخ ها باعث زیبایی ناحیه تناسلی می شود؟

منظور از زیبایی حفظ آناتومی بدن است، زمانی که پرینه خیلی نزدیک به واژن باشد، در واقع آناتومی بهم ریخته است، طولی که برای پرینه محسوب می شود، حدود 3 الی 4 سانت است. در صورتی که این اندازه به هر دلیل دچار تغییر شود، آناتومی بدن از بین می رود و می توان برای حفظ این آناتومی از عمل پرینورافی یا عمل لیفت با نخ پرینه این فاصله اصلاح شود.عمل لیفت با نخ پرینه یک جراحی سرپایی است، بهتر است در اتاق عمل انجام شود، در صورتی که تنها عمل پرینورافی انجام شود، حدود 3 هفته بیمار نباید رابطه جنسی داشته باشد از انجا که بخیه ای در ظاهر ندارد، محدودیت جدی ندارد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

3 1 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها