ارگاسم واژینال

چگونه می توان ارگاسم واژینال را تجربه کرد؟ بسیاری از زنان به دلیل عدم توانایی در ارگاسم مضطرب هستند.این اضطراب مبتنی بر این تصور است که زنان می توانند انواع متفاوت ارگاسم، از جمله ارگاسم واژینال و ارگاسم کلیتورال را تجربه کنند.اما چه دلایلی می تواند باعث بروز ناتوانایی در ارگاسم شود، آیا راه حلی وجود دارد تا سلامت جنسی بانوان تضمین شود؟ برای یافتن پاسخ ، توضیحات دکتر خلیلی را بخوانید.

ارگاسم واژینال

یکی از معضلات مهم خانم ها، نداشتن ارگاسم است، ارگاسم در خانم ها با آقایون متفاوت است. در آقایون ارگاسم بیشتر حالت فیزیولوژیک دارد، اما در خانم ها مولتی ارگاسم است، به این معنی که چند عملکردی است. می توان به صورت کلی ارگاسم در بانوان را به چهار قسمت تقسیم کرد، مورد اول از نظر مغزی و روانی دوم، هیجانات سوم، هورمون ها و در نهایت ناحیه ژنیتال. در صورتی که بیمار از نظر فکری دچار مشکل باشد، ممکن است دچار عدم ارگاسم شود، همچنین اگر با پارتنر دچار مشکل باشد، از نظر هیجانات دچار مشکل است و در نتیجه ارگاسم ممکن است رخ ندهد. هورمون ها نقش بسیار مهمی دارند، از جمله ان ها هورمون زنانه است که می تواند بر ارگاسم تاثیر بسیازی داشته باشد.ناحیه ژنیتال نیز می تواند ارگاسم بیمار را تحت تاثیر قرار دهد.

بررسی های لازم برای عدم ارگاسم

خیلی از بیماران این سوال را دارند، که در صورت عدم ارگاسم بیمار، چه بررسی های لازم است انجام شود. بیمار باید بررسی شود تا اگر نیاز به مشاوره روانپزشکی و سکسولوژی است، مشاوره انجام شود. هورمون ها نیز حتما بررسی می شوند، تا در نهایت ناحیه ژنیتال توسط جراح زیبایی زنان بررسی شود.

ارگاسم واژینال

ناحیه ژنیتال و ارگاسم

خشکی واژن و درد ناحیه تناسلی، چسبندگی های ناحیه ژنیتال، عفونت ها و… ممکن است بر میل و حس جنسی بیمار تاثیر گذار باشد. اگر سه قسمت عملکری بیمار همچون هورمون ها، مشکلی نداشته باشند برای ناحیه ژنیتال می توان از روش های مختلفی به منظور افزایش حساسیت ناحیه کلیتوریس و G point استفاده کنیم.

G point در واقع یک سر دیگر کلیتوریس است که در زمان رابطه جنسی واژینال، ممکن است تحریک شود. خیلی از خانم ها ارگاسم واژینال را تجربه نمی کنند و تنها ارگاسم کلیتورال را دارند. از نظر علمی می توان گفت 85 درصد خانم ها ارگاسم کلیتورال را تجربه می کنند، که این موضوع جای نگرانی ندارد زیرا مهم داشتن ارگاسم است چه کلیتورال چه ارگاسم واژینال.

 

 

ارگاسم واژینال

ارگاسم واژینال به خصوص در خانم های ایرانی کمتری است در نتیجه تحریک ناحیه  G point سخت تر است به این دلیل که ناحیه   G point حالتی پنهان دارد و پشت استخوان پوبیس است و زمانی که افرادی ارگاسم کلیتورال دارند ناحیه  G point کمتر تحریک می شود و در نتیجه ارگاسم واژینال به مراتب کمتر می شود. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان تجربه ی ارگاسم بهتری را به بانوان عرضه کرد، G shot، G point و غیره راه حل هایی هستند که بنا بر نیاز هر فرد پیشنهاد می شوند.

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها