ارگاسم در زنان

اگر بخواهیم تعریفی از ارگاسم  داشته باشیم ، ارگاسم یعنی در رابطه جنسی به اوج لذت رسیدن ، یعنی در زمان ارگاسم شخص از نظر احساسی و بدنی کاملا به واج فعالیت می رسد . در زمان ارگاسم زنان با تحریک جنسی که صورت می گیرد شخص هم از لحاظ فیزیولوژی و هم از نظر احساسی ارضا می شود ، که این زمان هر لحظه در حال افزایش است . در زمان ارگاسم بانوان با انقباض ماهیچه ها روبرو می شوند تغییرات در بخش های مختلف نظیر تغییر در فشار خون ، تغییرات ضربان قلب و تعداد تنفس در شخص رخ می دهد . به ارگاسم رسیدن بانوان با به ارگاسم رسیدن آقایان متفاوت می باشد . ارگاسم در آقایان با بروز انزال به پایان می رسد ، ارگاسم در زنان با انقباض ارادی عضلانی ، بالا رفتن فشار خون و افزایش یافتن ضربات قلب زنان همراه است . توضیحات بیشتر دکتر لیلا خلیلی در ادامه ارائه شده است.

 ارگاسم در زنان

بر اثر یک واکنش طبیعی که در زنان رخ می دهد ارگاسم رخ می دهد ، اگر بانوان در رابطه جنسی به اوج نرسد با مشکلات فراوانی روبرو می شود . طبق تحقیقاتی که انجام شده است منشا بسیاری از مشکلات زناشویی به ارگاسم نرسیدن بانوان است ، کسب مهارت در این زمینه به زوجین بسیار کمک می کند تا از رابطه جنسی خود نهایت لذت را ببرند . زوجین می توانند جهت مشاوره در این خصوص به مطب دکتر خلیلی مراجعه کرده و مهارت به ارگاسم رسیدن و راهکارهای افزایش ارگاسم رسیدن بانوان را انجام دهند . ارگاسم در آقایان در اغلب موارد با تماس و تحریکات بدنی انجام می شود این در حالیکه است که در بانوان بسیار پیچیده است . برخی از علت های به ارگاسم نرسیدن بانوان می تواند به علت نداشتن شرایط روحی مناسب ، اضطراب ، بی علاقگی و یا روش نادرست مقاربت باشد .

انواع ارگاسم در زنان  :

به طور کلی ارگاسم در بانوان به شکل ارگاسم کلیتورال و ارگاسم واژینال است .

ارگاسم در زنان

ارگاسم کلیتورال در اغلب مواقع درسنین نوجوانی و سن بلوغ رخ می دهد اما در بانوان بالغ ارگاسم واژینال رخ می دهد ، این ارگاسم تکامل یافته ارگاسم کلیتورال است ، در ارگاسم واژینال تحریک کلیتوریس ها انجام می شود . در اکثر بانوان طبق آماری که منتشر شده است  ارگاسم کلیتورال رخ می دهد .

کارهای افزایش ارگاسم :

استفاده از لیزر واژینال :

با استفاده از لیزر واژینال می توان ارگاسم واژینال را انجام داد .

افزایش ارگاسم بانوان با تزریق G_point  :

G_point  (تزریق ژل به نقطه جی پوینت برای افزایش ارگاسم واژینال )

جوانسازی دستگاه تناسلی با تزریق ژل انجام می شود ، تزریق ژل در واژن یکی از تکنیک های است که امروزه جهت جوانسازی واژن به کار برده می شود .

تزریق ژل به واژن (تزریق G_point):

تزریق ژل در گذشته جهت کهولت و از بین بردن پیری پوست ، افتادگی پوست بود ، با استفاده از پر کننده ها تزریق جهت جوانسازی استفاده می شد ، تزریق ژل را در بخش های مختلف بدن نظیر گونه ها ، اطراف چشم ، لب ها  و دستگاه تناسلی می توان استفاده کرد .

در مطب دکتر لیلا خلیلی جوانسازی واژن را با استفاده از تزریق ژل انجام می دهند .

هم چنین جهت افزایش ارگاسم تزریق ژل به G_point انجام می شود .

انواع ژل ها و مواد جهت تزریق ژل استفاده می شود که به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

  • موقت
  • دائمی
  • نیمه موقت

 تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده موقت :

زمانی که از این مواد استفاده می شود به دلیل موقت بودن پس از گذشت زمان محدودی ژل تزریق شده خاصیت خود را از دست می دهد ، بنابراین نیاز است تزریق ژل مجددا انجام شود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده معمولا دارای ماندگاری بین 3 الی 12 ماه دارد .

تزریق ژل به واژن با مواد نیمه پرکننده :

با استفاده از پر کننده های پری متیل متاکریلات که نیمه موقت می باشند می توان تزریق ژل به واژن را با به شکل نیمه موقت انجام داد . توجه به این نکته الزامی است ، این پرکننده را در اطراف چشم ها و لب ها نمی توان تزریق نمود زیرا توسط بدن جذب نمی شود ، اما می توان از این پرکننده در واژن استفاده نمود و جوانسازی واژن را فراهم نمود .

تزریق ژل به واژن با پرکننده های دائمی :

این پرکننده دارای ماندگاری 5 ساله است ، برای جوانسازی واژن می توان از این پرکننده استفاده نمود . معمولا در اکثر بانوان پس از زایمان و بالا رفتن سن ناحیه واژن دچار افتادگی می شود که با استفاده از این پرکننده می توان جوانسازی واژن را انجام داد . در مطب دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان تزریق ژل به واژن را انجام می دهند ، هم چنین  جهت افزایش ارگسام می توان تزریق ژل به نقطه  G_point را انجام  داد .

تزریق ژل به نقطه G_point جهت افزایش ارگاسم :

با انجام تزریق ژل به نقطه G_point می توان ارگاسم بانوان را افزایش داد تا بانوان در زمان مقاربت جنسی اوج لذت را تجربه کنند .

یکی از راهکارهایی که امروزه برای افزایش ارگاسم انجام می شود تزریق ژل به نقطه G_point می باشد .

تزریق ژل به نقطه G_point در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون بی هوشی انجام می شود .

بسیاری از مشکلات زناشویی که در اثر به ارگاسم نرسیدن بانوان رخ می دهد می توان با تزریق ژل به نقطه G_point رفع نمود .

تزریق ژل به واژن و نقطه G_point با بی حسی موضعی انجام می شود .

با تقویت نقطه G_point می توان ارگاسم بانوان را تا حد بالایی افزایش داد.

O_point  (تزریق چربی یا ژل برای افزایش ارگاسم کلیتورال)

تزریق چربی به ناحیه تناسلی :

برای افزایش ارگاسم در بانوان به نقطه O_point تزریق چربی صورت می گیرد ، در نواحی مختلف بدن تزریق چربی انجام می شود در مطب خانم دکتر خلیلی برای زیبا سازی و جوانی ناحیه تناسلی تزریق چربی انجام می شود .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی در مطب خانم دکتر خلیلی جراح زیبایی زنان در سه مرحله انجام می شود :

  • برداشتن چربی از بدن
  • تصفیه چربی برداشته از بدن
  • تزریق چربی به نقطه  O_point

برای تزریق چربی نیاز نیست شخص بی هوشی عمومی را انجام دهد ، بلکه تزریق چربی به واژن با بی حسی موضعی انجام می شود ، خوشبختانه در زمان تزریق چربی بیمار هیچ گونه دردی را احساس نمی کند .

تزریق چربی به واژن را معمولا در سنین بالا که واژن جوانی خود را از دست داده است انجام می شود اما بانوان جوان نیز برای افزایش ارگاسم می توانند تزریق چربی به واژن و نقطه O_point را انجام دهند .

شخص باید توسط متخصص زنان و زایمان قبل از تزریق چربی در ناحیه دستگاه تناسلی معاینه شود .

اگر شخص در ناحیه واژن عفونت داشته باشد دکتر لیلا خلیلی توصیه می کنند که تزریق چربی در دستگاه تناسلی را تا زمان درمان کامل به تاخیر انداخته تا عفونت واژن رفع گردد .

بهتر است پس از تزریق چربی به واژن و نقطه O_point شخص از رانندگی پرهیز نماید .

دکتر خلیلی توصیه می کنند شخص از روز سوم به بعد اگر با تورم در ناحیه تزریق شده روبرو شد ،  از کمپرس سرد استفاده نماید تا میزان ورم ها کاهش یابد .

تزریق چربی به نقطه O_point:

با تزریق نمودن چربی به نقطه O_point می توان ارگاسم را تاحد بالایی افزایش داد .

تزریق چربی دارای ماندگاری بیشتری نسبت به تزریق ژل است ، با تزریق چربی به نقطه O_point علاوه بر افزایش ارگاسم می توان مشکلات جنسی و زناشویی بانوان را که در اثر به ارگاسم نرسیدن بانوان است را حل نمود .

بانوان با  تزریق چربی به  نقطه O_point می توانند نهایت لذت را مقاربت جنسی داشته باشند .

استفاده از تکنولوژی  پی آر پی :

پی آر پی واژینال :

یکی دیگر از راه های افزایش ارگاسم بانوان استفاده از روش PRP  است .

با استفاده از PRP می توان نوسازی بافت ها و جوانسازی آنها را فراهم نمود .

جوانسازی واژن را PRP می توان انجام داد ، با استفاده از اجزای خون خود شخص می توان جوانسازی واژن را انجام داد .

اوایل دهه 90 میلادی روش PRP به بازار ارائه شده ، این روش که یک روش تقریبا نوین است با استفاده از سلولهای بنیادین به جوانسازی بافت ها کمک می کند ، در واقع PRP پلاسمای غنی از پلاکت ها  می باشد .

در مطب دکتر خلیلی جراح زیبایی زنان با بکارگیری علم  PRP می توان جوانسازی واژن را انجام داد ،  در نتیجه ارگاسم بانوان افزایش می یابد .

انجام جراحی های خاص برای افزایش ارگاسم :

با انجام جراحی های خاص می توان افزایش ارگاسم را انجام داد.

در کلینیک دکتر خلیلی تمامی خدمات فوق برای افزایش لذت جنسی استفاده می شود  ، شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید .

طبق تحقیقاتی گسترده ای که انجام شده است به ارگاسم رسیدن بانوان با تحریک کلیتوریس به اوج خود می رسد اگر بانوان به ارگاسم واژینال نرسند بسیار احساس کمبود و نقص می کنند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که ارگاسم واژینال و ارگاسم ارگاسم کلیتورال هر دو یک مفهوم را دارد .

در زمان مقاربت جنسی تحریک در بخش بافت کلیتوریس رخ می دهد .

ارگاسم واژینال در زنان :

طبق تحقیقاتی که انجام شده است برخی از بانوان به ارگاسم رسیدن را فقط با دخول آلت تناسلی مردان تجربه می کنند ، بنابراین در این اشخاص ارگاسم فقط با دخول رخ می دهد .

ارگاسم همزمان در زنان :

طبق بیانات آخرین متخصصان و پزشکان ارگاسم همزمان واژینال و ارگاسم کلیتورال در بانوان قویترین حالت ارگاسم است ، این ارگاسم برای بانوان بسیار ایده آل می باشد .

اگر در بانوان قبل از دخول به واژینال تحریک جنسی انجام شود ارگاسم به بالاترین حد خود می رسد بنابراین دکتر لیلاخلیلی متخصص زنان و زایمان توصیه می کنند قبل از دخول تحریک جنسی انجام شود .

درمان 4 درد با ارگاسم

هنگامی که ما درد داریم و به دکتر می رویم به ما داروهای متنوعی می دهند که بعد از چند روز مصرف درد ما رو تسکین میدهد. قابل توجه است که بدانید بسیاری از درد های ما تنها با یک رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم درمان می یابد. این را باید بدانید که رسیدن به ارگاسم تنها یک راه سرگرم کننده و یک لذت خالی نیست. رسیدن به ارگاسم خواص درمانی بسیاری دارد و می تواند بسیاری از دردهای ما را از سردرد تا سندرم پیش از قاعدگی (PMS) تسکین بخشد.
رسیدن به اوج لذت جنسی درمانی معجزه آسا برای سالم ماندن و متعادل شدن است. مواد شیمیایی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین که در طول ارگاسم منتشر می شود باعث می شود تا ما احساس شادی، خواب آلودگی و گرم شدن کنیم و تمام این موارد باعث ارتقاء سلامت ما خواهد شد. هنگامی که این مواد وارد خون می شوند می توانند هم باعث احساس لذت بردن و هم احساس درد شوند.
ارگاسم باعث می شد که آستانه درد بالا رود و بدن ما آمادگی لازم برای جلوگیری از درد را داشته باشد. این به ما کمک می کند تا برخی از دردها و ناراحتی های شایع در زندگی کاهش یابد. ارگاسم به شما یک آسپزین رایگان می دهد و باعث می شود بسیاری از درد های شایع در زندگی روزمره کاهش یابد. در زیر به 4 مورد از این درد ها می پردازیم.

1. سردرد

در سال 2013 مقاله ای منتشر شد که در آن از کاهش سردرد ها میگرنی و سردردهای خوشه ای بعد از ارگاسم را نشان می داد. در این مقاله بیان شده بود که ارگاسم علاوه بر تسکین سردرد می تواند به درمان و کاهش میزان سردرد افراد کمک کند. شما می تواند سریع بعد که سردرد داشتید به جای مراجعه پزشک به شریک جنسی خود مراجعه کنید. محققان دریافتند که این مهم نیست که شما با شریک جنسی خود چگونه رابطه جنسی برقرار می کنید بلکه مهم رسیدن به ارگاسم کامل است که در کاهش درد ضروری است.

2. سکسکه

در هنگام مواجه با سکسکه همه ما راه های متفاوتی را امتحان می کنیم. سعی می کنیم که با آب خوردن، ترساندن خود و یا تمرکز روی مسائل مختلف سکسکه خود را بند بیاریم ولی نکته جالب اینجاست که شما با رسیدن به ارگاسم می تواند به راحتی به سکسکه خود پایان بدهید. در گزارشی که در سال 2000 در کانادا منتشر شده است یک مرد سالم 40 ساله به مدت 12 ماه دچار سکسکه شده بود و با هیچ راه حلی قطع نمی شد و تنها بعد از انزال در زمان مقاربت سکسکه او برای همیشه ناپدید شد. این مورد در زنان هم صدق می کند. در سکسکه های مقاوم که به راحتی بند نمی آیند، رسیدن به ارگاسم می تواند با تحریک عصب واگ برای کاهش سکسکه در طول رابطه جنسی موثر باشد و درمان قطعی سکسکه مفید باشد.

3. تهوع صبحگاهی

رسیدن به ارگاسم می تواند به کاهش تهوع صبحگاهی شما کمک کند. یکی از راه های دیگر درمان تهوع صبحگاهی خوردن مایع منی است. در گزارش نیویورک نیوز که یافته هایی که انجمن های متخصص زنان در سال 2012 انتشار داده بودند اعلام شد هنگامی زنان مایع منی پدر را می خورند ابتدا بدن آنها واکنش نشان میدهد و آن را به عنوان یک عفونت رد می کند و استفراغ می کنند. با این حال، زن با خوردن آن باعث افزایش ایمنی بدن خود می شوند و می تواند تهوع صبحگاهی در دوران بارداری را از بین ببرد و حتی در بارداری های بعدی نیز در صورت یکی بودن پدر، دیگر تهوع بارداری از بین می رود.

4. سندروم قاعدگی (PMS)

زنان در دوران قاعدگی خود در هر ماه با مشکل گرفتگی عضلات مواجه می شوند که این امر باعث می شوند برای یه مدت موقت نتواننند به کارهای روزمره خود برسند. قبل از رسیدن به اوج لذت جنسی، رحم آرام تر است. اما بعد از رسیدن به ارگاسم با افزایش جریان خون، کمک به از بین بردن گرفتگی عضلات می کند. پس از رسیدن به ارگاسم مغز دستور به ترشح موادی می کند که باعث تسکین درد و به عنوان مسکن طبیعی در بدن عمل میکند. قدرت و شدت ارگاسم می تواند در میزان کاهش گرفتگی موثر باشد.

دلایل عمده زنان در تظاهر به ارگاسم

طولانی شدن طول مدت رابطه جنسی
خوشنود سازی همسر
پیشگیری از بحث و مکالمات منفی کلامی پس از انجام رابطه جنسی
تقویت حس نرمال بودن
انجام وظیفه همسری
بازداری همسر از خروج از رابطه زناشویی
الگوی روابط جنسی فیلم ها
عدم هماهنگی بین طول دوره رسیدن به خوشنودی جنسی

زمان ارگاسم در زنان:

ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و ديگر اعضاء بخش تناسلي آنها شروع و بعد ادامه مي يابد. دهانه ي رحم آنها تا 30 درصد باز مي شود، ماهيچه و عضلات ديواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط مي شوند.

مطالعات نشان داده است كه زمان رسيدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخي زمان زيادي بايد بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضي نيز خيلي زود ولي چندين بار در طي يك رابطه ي جنسی، ارضاء مي شوند.

مقابله با خواب آلودگی بعد از ارگاسم

مصرف قهوه قبل و بعد از از رابطه
عدم حبس نفس حین ارگاسم
سعی کنید صبح ها رابطه جنسی داشته باشید.
ریتم برقراری رابطه جنسی راآرام ترکنید.

چرا مردان و زنان از رابطه جنسی دهانی لذت می‌برند؟

دلیل فیزیولوژیکی:
جمع شدن خون در سر آلت تناسلی که در اثر مکیده شدن در رابطه جنسی دهانی ایجاد می‌شود،‌ منجر به ایجاد فشار و حالتی لذت‌بخش و آرام کننده در مردان می‌گردد.
از طرف دیگر لیسیدن و مکیدن کلیتوریس (کلیتوریس یا چوچوله، اندام جنسی اسفنجی قابل تحریکی در آلت تناسلی زنان است که دارای رگ‌ها و اعصاب فراوان می‌باشد) و لبه‌های بیرونی آن می‌تواند برای زنان لذت‌بخش باشد و در تحریک و ارگاسم، بدون دخول موثر باشد. خصوصا در افرادی که دچار خشکی واژن هستند رابطه جنسی دهانی پیش از دخول می‌تواند علاوه بر تحریک، عمل دخول را تسهیل بخشد.

پرسش و پاسخ ارگاسم در زنان :

در ذیل به بیان پرسش ها و پاسخ های که در خصوص ارگاسم در زنان پرسیده می شود می پردازیم :

 سلام من 26 سالمه دو ساله که ازدواج کردم اما به ارگاسم نمی رسم چیکار باید بکنم ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام -دوست عزیز ارگاسم در زنان به عوامل مختلفی بستگی داره ، برای افزایش ارگاسم در زنان راه های گوناگونی وجود داره از جمله تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی به واژن ، جوانسازی واژن و … شما باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا مشکل را بررسی نماید و یک درمان را برایتان در نظر بگیرد .

آیا ارگاسم در زنان که شدید هست و شخص دچار گرفتگی عضلات شکم و دل درد می شود ، می تواند علت بی نظمی شود ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام ، دوست عزیز ارگاسم در زنان حتی اگر شدید هم باشد ربطی به پریود ندارد ، بی نظمی پریود ربطی به ارگاسم ندارد .

سلام ، خسته نباشید خانم دکتر بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن چه روشی خوب است ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست عزیز ارگاسم در زنان به روش های گوناگونی انجام می شود ، مانند تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی به واژن ، تزریق به نقطه جی پوینت و یا جوانسازی واژن و… باید معاینه شوید تا پزشک بسته به نیاز شما یک روش را انتخاب نماید .

سلام ، یک سوال داشتم آیا ارگاسم در زنان در ماه های اول بارداری برای جنین خطرناک است امکان دارد جنین سقط شود ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام – دوست عزیز ارگاسم در زنان و میزان خطر آن جهت سقط جنین به طول دهانه رحم ، جای جفت ، شرح حال و سونو دارد .

عواملی نظیر لکه بینی ، خونریزی و سابقه سقط بی تاثیر نیست .

من 26 سالمه در زمان رابطه جنسی نشانه های انقباضات ریتمیک واژن را حس نمی کنم ، آیا این نشانه ها مربوط به ارگاسمه ؟

البته بعضی مواقع همسرم بیان می کنند که در زمان مقاربت جنسی واژنم خیلی تنگ می شود ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست عزیز – شما انقباضات ریتمیک واژن را حس نمی کنی ، انقباضات ریتمیک واژن سریع و به شکل غیر ارادی اتفاق می افتد در نتیجه واژن تنگ می شود ، دوست عزیز ارگاسم در زنان می تواند با ترشحات بعد از ارگاسم رخ دهد .

آیا ارگاسم در زنان به پریود ربطی داره و بر روی تمایلات جنسی تاثیر گذار است ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست عزیز تخمک گذاری دو هفته قبل از قاعدگی رخ می دهد ،میل جنسی قبل از تخمک گذاری افزایش و پس از تخمک گذاری کاهش می یابد ، در برخی از بانوان به دلیل اهورمونهای مردانه در روزهای اول قاعدگی میل جنسی افزایش یافته ، بنابراین تا حدی ارگاسم در زنان به پریود مرتبط است ولی خیلی تاثیر گذار نیست .

سلام خانم دکتر خسته نباشید ،بهترین راه ارگاسم در زنان چیست ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام – دوست عزیز بهترین راه ارگاسم در زنان به مرحله ارگاسم رسیدن زوجین می باشد ، ولی به دلیل اینکه ارگاسم در زنان دیرتر رخ میدهد بهتر است تحریکات جنسی و پیشنوازی در زنان انجام شود .

سلام – خانم دکتر خلیلی من جوانسازی واژن در مطب شما انجام دارم خیلی راضی ام یک سوال داشتم ارگاسم در زنان چند نوع است میشه من راهنمایی کنید ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام دوست عزیز – بسیار خرسندم که از جوانسازی واژن راضی بوده اید ، عزیزم ارگاسم در زنان دو نوع است ، ارگاسم خارجی و داخلی ،  ارگاسم خارجی از طریق تحریک کردن نواحی حساس بدن نظیر کلیتوریس رخ می دهد اما ارگاسم داخلی از طریق مقاربت جنسی صورت می گیرد .

خانم دکتر خلیلی میشه بفرمایید ارگاسم در زنان چقدر طول می کشد  ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست عزیز ارگاسم در زنان دارای زمان های مختلفی است ، مهم به ارگاسم رسیدن بانوان است ، به ارگاسم رسیدن بانوان معمولا طول میشکد مهم پیشنوازی و تحریک کردن نقاط حساس بدن زنان می باشد .

سلام خسته نباشید خانم دکتر مقاله سرطان رحم عالی بود یک سوال داشتم آیا با بالا رفتن سن ارگاسم در زنان کاهش می یابد ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام دوست عزیز – بالا رفتن سن سبب کاهش میل جنسی به دلیل کاهش ترشح هورمون ها می شود ، اما از بین نمی رود ، در سنین بالا برقراری رابطه جنسی زوجین با فواصل طولانی تر صورت می گیرد بانوان می توانند جوانسازی واژن ، تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی به واژن و … را انجام دهند تا میل جنسی آنها افزایش یابد با انجام این روش های می توان ارگاسم در زنان را افزایش داد .

سلام – خانم دکتر ارگاسم در زنان فقط رخ می دهد ؟ آیا در زمان مقاربت می شود زوجین هر دو به ارگاسم برسند ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام دوست عزیز ارگاسم در زنان فقط رخ نمی دهد ، بلکه هردو زوجین می توانند به ارگاسم برسند ، ارگاسم نیازمند تحریکات کافی و آمادگی جسمی می باشد . ارگاسم در زنان و مردان متفاوت است .

من سه ساله ازدواج کردم به ارگاسم نمی رسم ، آیا با تزریق چربی می توان به ارگاسم رسید ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست عزیز ارگاسم در زنان را می توان با روش های گوناگون نظیر تزریق چربی به واژن ، تزریق ژل به واژن و یا سایر روش ها انجام داد بهتر است .

سلام خانم دکتر می خواستم بدونم ارگاسم در زنان را می توان با پی آر پی واژینال انجام داد ؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان و زایمان :

سلام دوست عزیز -یکی از روش های افزایش ارگاسم در زنان استفاده از روش پی آر پی است ، پزشک متخصص زنان و زایمان با توجه به نیاز بیمار یکی از روش ها را برای افزایش ارگاسم تجویز می نماید .

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها