آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

یکی از سوالات متداولی که بسیاری از دختران از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان می پرسند این است که آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند یاخیر؟ که در این بخش به پاسخ این سوال می پردازیم تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید.

آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی انجام دهند.

در ابتدا باید بیان کنیم که لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی واژن است که به منظور کوچک کردن لابیا ها با استفاده از لیزر صورت می گیرد این جراحی خارج از پرده بکارت انجام می گیرد و یک نوع جراحی زیبایی خارجی واژن است که ربطی به پرده بکارت ندارد و انجام این کار هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند.

با استفاده از لابیاپلاستی می توان ظاهر زیبایی در لابیا ها ایجاد کرد بسیاری از دختران پس از سن بلوغ لابیا های آن ها بیش از حد رشد می کند به گونه ای که بدلیل بزرگ بودن لابیا ها نمی توانند لباس های تنگ بپوشند.

بزرگ بودن بیش از حد لابیاها در برخی از دختران موجب کاهش اعتماد بنفس آن ها گردیده است و ظاهر بزرگ لابیاها آن ها را آزرده خاطر کرده است که با استفاده از جراحی لابیاپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد و ظاهر لابیا ها را کوچک و زیبا کرد.

برخی از دختران از رنگ تیره واژن خود بسیار رنج می برند و این مسئله ذهن آن ها را بسیار درگیر کرده است که با استفاده از لیزر می توان دستگاه تناسلی و کشاله ران را روشن تر کرد. سفید کردن واژن با استفاده از لیزر هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند و دختران باکره در صورت تیره بودن ناحیه واژن می توانند آن را انجام دهند.

برای انجام جراحی لابیاپلاستی انتخاب پزشک بسیار حائز اهمیت است دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در انجام این جراحی از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و با روش ها و تکنیک های روز دنیا با مهارت و دقت بالا عمل لابیا پلاستی را انجام می دهند و در این زمینه می توانند راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

در صورتی که شما خواستار انجام جراحی لابیاپلاستی هستید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله لابیاپلاستی مراجعه نمایید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

بخش نظزات

Call Now Button