آر اف eva در زنان

کار برد آر اف eva در زنان چیست ؟ ترموتراپی یا گرما درمانی از زمان های گذشته در رابطه با درد ها و مشکلات مختلف بدن مورد استفاده قرار می گرفت، به طور مثال در زمان های قدیم از کیسه های آب گرم و غیره استفاده می کردند، حتی سال ها قبل از میلاد، خانم ها برای درمان بی اختیاری ادرار و افتادگی مثانه و رحم و درد های رحمی از سنگ های گرم در داخل واژن استفاده می کرند، و ایده ترموتراپی یا استفاده از گرما برای درمان بیماری های زنان نیز از این روش ایده گرفته است.می توانیم از گرما برای تغییر بافت  استفاده کنیم، گرمای خیلی زیاد در حدی که شوک حرارتی ایجاد کند، می تواند باعث تحریک بافت ها شود، تا عملکرد بافت و سلول ها همچون دروه جوانی بهتر شود. همچنین استفاده از کیسه آب گرم و یا هر وسیله داغ بر روی پوست سبب قرمزی ناحیه می شود، این قرمزی به دلیل جمع شدن مقدار زیادی خون در مویرگ های ناحیه است. در ادامه مطلب دکتر خلیلی در رابطه با تکنیک مذکور ، توضیحاتی ارائه داده اند.

آر اف eva در زنان

مزیت های گرما درمانی

در رابطه با واژن نیز این موضوع صادق است، زمانی که از گرمادرمانی استفاده می کنیم، میزان زیادی خون در لگن جمع می شود و این امر باعث خونرسانی به واژن زیاد شود، که افزایش خونرسانی باعث افزایش تغذیه و هورمون  ناحیه می شود، در رابطه با لگن باعث افزایش عملکرد تخمدان ها، در بعضی موارد ممکن باعث از بین رفتن فیبروم ها شود، pco یا همان تنبلی تخمدان را درمان کند.

عفونت را درمان کند، زیرا وقتی خونرسانی در هر قسمت از بدن زیاد شود، عفونت های آن ناحیه از بین می رود.

در نتیجه گرما درمانی می تواند، با توجه به اینکه عوارضی نداشته باشد و بدون آنتی بیوتیک، عفونت را درمان کند، عصب رسانی را بیشتر کند،  ارگاسم را در ناحیه لگن در خانم ها را بهبود بخشد و با توجه به اینکه بر الاستین بافت اثر می گذارد، باعث کم شدن افتادگی ها و شل شدگی می شود، به همین دلیل می تواند باعث درمان تکرر ادرار، بی اختیاری ادرار و درمان عفونت های واژینال شود.

 

آر اف eva در زنان

در کلینیک دکتر لیلا خلیلی از سال ها قبل از لیزر های مثل co2 یا مونالیزا، لیزر اربیوم یا ژولیت استفاده می شد، در حال حاضر  eva به مجموعه ترموتراپی کلینیک اضافه شده است.

این دستگاه، دستگاه  آر اف است، و می توان گفت تنها دستگاه آر افی است که مجوز برای انجام کار های زنان دارد. این دستگاه یک سری واژینال دارد، که بر این سری، قسمت های فلزی وجود دارد که باعث ایجاد جریان الکتریسیته می شود. در کنار لیزر و دستگاه هایی که قابلیت ایجاد گرما را دارند، آر اف می تواند بیشتر در بیمارانی که شلی واژن، افتادگی مثانه و بی اختیاری ادرار دارند استفاده شود،  زیرا این دستگاه به نسبت سایر لیزر ها عمیق تر عمل می کند.

آیا دستگاه آر اف eva در زنان عوارض دارد؟

این دستگاه، یک دستگاه آر اف هوشمند است در نتیجه باعث بروز عوارض و یا سوختگی در ناحیه واژن نمی شود، عمق نفوذ این دستگاه بسیار بالاست. همینطور یک سری دیگر برای بیماری های پوستی دارد، زمانی که بیماران درد در زمان نزدیکی و یا خشکی واژن  دارند می توانند از سری پوستی، برای نرم کردن قسمت پرینه و کاهش درد در بیمارانی که به علت یائسگی و یا انجام عمل های مختلف و یا زایمان هایی که داشتند بخیه داشتند و اسکار تولید شده است، می توان از این سری برای کاهش اسکار ها استفاده کرد.

دستگاه آر اف اوا یک دستگاه 4Plus است که سری های مختلفی دارد و برای هر شخص می توان از سری مخصوص استفاده کرد.بیشتر هدف با eva بر تنگ کردن، جوانسازی بیشتر واژن و همینطور در درمان بی اختیاری ادرار و افتادگی مثانه است.

لازم به ذکر است که بسته به بیمار هر کدام از لیزر های ژولیت مونالیزا و eva استفاده می شود، خیلی از بیماران این سوال را دارند که کدام یک بهتر است، توصیه می شود از ترکیب این ها استفاده شود.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها