• تماس با ما 021-44978004

کلینیک تخصصی زنان

کلینیک تخصصی زنان :

کلینیک تخصصی زنان مطبی است که در آن بانوان برای درمان مشکلات خود به آن مراجعه می کنند در این کلینیک بانوان می توانند از تمامی سرویسهای پزشکی استفاده کنند .

در کلینیک تخصصی زنان باید علاوه بر مجرب بودن شخص جهت درمان مشکلات بانوان ، نیاز است بالاترین سطح مراقبت از سلامتی بانوان در آن رعایت شود .

در کلینیک تخصصی بانوان می توان با بی حسی موضعی و بدون بیهوشی به درمان مشکلات و جراحی های زنان پرداخته شود .

در کلینیک تخصصی زنان دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بهترین امکانات و دستگاه ها مطابق با جدیدترین دستگاه های روز دنیا می باشد ، در کلینیک تخصصی دکتر خلیلی جراح و متخصص زنان و زایمان از جدیدترین تکنیک جراحی زنان استفاده می شود .

کلینیک تخصصی زنان

در این کلینیک مشکلات زنان تا حد ممکن به روش طبی برطرف می گردد ، ایشان در نظر دارند تا حد ممکن با ساده ترین و راحت ترین روش درمان را به بیمار پیشنهاد بدهند .

با توجه به سوابق درخشان دکتر لیلا خلیلی جراح زنان در امر برطرف سازی مشکلات ، بیماری های و جراحی زنان ما کاملا ادعا داریم که شما تفاوت را احساس خواهید کرد .

دکتر لیلا خلیلی جراح زنان در امر لیزر جهت درمان بیماری های زنان پیشکسوت بودند ، ایشان مدرس جراحی های زیبایی زنان اروپا هستند ، هم چنین ایشان عضور رسمی انجمن جراحی زیبایی زنان اروپا می باشند .

لازم به ذکر است دکتر لیلا خلیلی دوره های جراحی پلاستیک را در اروپا گذارنده است  .

کلینیک دکتر لیلا خلیلی در: ایران – تهران – آیت الله کاشانی – بین ابوذر و مهران – ایستگاه مهران – پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد1

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی تمامی سوالات شما عزیزان را در خصوص  بیماری های  زنان و جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان پاسخگو می باشد .
شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978003- 021
هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

ارسال پاسخ

سیزده + 17 =