• تماس با ما 021-44978004

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا تاچ

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا تاچ

استفاده از لیزر مونالیزا تاچ به منظور رفع خشکی، سوزش و شلی واژن یک روش کاملا کم تهاجمی می باشد که بدون نیاز به بی هوشی و بصورت سرپایی صورت می گیرد . در این روش درمانی اشعه لیزر co2 از طریق یک اسکنر خاص در ناحیه مورد نظر تابانده می شود که با ایجاد زخم های بسیار کوچک در این ناحیه برای ترمیم این زخم ها بافت واژن بطور طبیعی شروع به ساخت کلاژن جدید می کند.

لیزر مونالیز

دوام و ماندگاری

بلافاصله بعد از اولین جلسه درمانی نتایج استفاده از این روش را می توان مشاهده کرد.  بسته به شرایط بیمار تعداد جلسات مورد نیازبرای درمان در هرفردی متفاوت می باشد اما توصیه می شود بعد از گذشت 2 تا 3 ماه دومرتبه این روش درمانی تکرار شود . باتوجه به نظر جراح زیبایی زنان بعد از بررسی و معاینات دقیق تعداد جلسات درمانی با استفاده از این روش تعیین می شود.

طول مدت درمان

مدت زمان درمان با استفاده از لیزر مونالیزاتاچ حدود چند دقیقه می باشد و بعد از گذشت این مدت فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد. در این روش بدلیل اینکه بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند نیازی با استفاده از مواد بی حس کننده نیست اما در صورتی که بیمار تقاضا کند می توان از کرم های بی حسی استفاده کرد.

چه افرادی نمی توانند از این روش استفاده کنند؟

در افرادی که مبتلا به بیماری های موضعی یا سیستمیک شدیدهستند استفاده از این روش درمانی توصیه نمی شود. قبل از انجام این روش در صورت داشتن یک بیماری خاص پزشک خود را مطلع سازید.

تمامی زنانی که با مشکلاتی مانند خارش واژن، خشکی واژن، گشادی واژن و سوزش واژن مبتلا هستند و بیماری خاصی ندارند می توانند از مزایای این روش درمانی بهره مند شوند.

 

بعد از استفاده از لیزر مونالیزاتاچ از چه زمانی می توان مقاربت جنسی را شروع کرد؟

در این رابطه پزشک می تواند راهنمایی های دقیق تری را با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد و بر اساس نتایج درمان در اختیار شما عزیزان قرار دهند . اما بطور معمول بعد از لیزر مونالیزاتاچ باید 3 تا 4 روز صبر نمایید و پس از گذشت این مدت می توانید رابطه جنسی خود را شروع نمایید. در صورتی که برای جوانسازی ناحیه واژن خود خواستار استفاده از لیزر مونالیزاتاچ می باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ