• تماس با ما 021-44978004

میانگین حجم آلت تناسلی مردان

میانگین حجم آلت تناسلی مردان

خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در تلاش است تا در زمینه معضلاتی که جامعه امروز درگیر آن است و نمی تواند آن را مطرح کند آموزش هایی را تهیه کند تا مردم به برخی از سوالات و مشکلات خود که نمی توانند جایی مطرح کنند پاسخ دهند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از آقایان را درگیر خود ممی کند مشکل سایز آلت تناسلی است. در ادامه به توضیح این مسئله و استاندارد سایز آلت تناسلی مردان می پردازیم.

همانطور که برای بانوان میزان پاقی و لاغری بسیار مهم است و زنانی که اضافه وزن دارند درگیر لاغر کردن و خوش فرم شدن هستند، مردان نیز در ارتباط با سایز آلت تناسلی خود این درگیری را دارند و همیشه نگران این هستند که آیا سایز آلت تناسلی آنها مناسب است و یا فرم آن مشکل دارد ؟؟ و اکثر اوقات به این نتیجه می رسند که دچار مشکل هستند و آلت آنها بد فرم است و در خیلی از موارد به فکر جراحی های زیبایی و تغییر در ظاهر اندام تناسلی خود می افتند.

 آلت تناسلی

در یکی از مطالعات جدید که در مجله BJU بین المللی منتشر شده است، مححققان انگلیسی به بررسی این مورد پرداخته اند که سایز عادی و طبیعی عالت تناسلی آقایان چه سایزی است و  رابطه استفاده کاندوم با سایز و فرم آلت تناسلی چیست.

گزارشات رسمی و غیر رسمی زیادی وجود دارد که نشان می دهد بسیاری از مردان نگران این موضوع هستند که آیا سایز آلت تناسلی آنها کوچک است و یا شل بودن آن عادی است. و باید این نکته را در نظر گرفت که هیچ کس تلاشی برای ارائه یک نمودار گرافیکی یا نوموگرام برای توصیف اندازه آلت تناسلی در مردان نکرده است.

محققان ادبیات پزشکی با تجزیه و تحلیل و مورد بررسی قرار دادن 15 میلیون نفر با سنین مختلف و نژاد های مختلف به یک نتایج در این زمینه دست یافته اند.

با تجه به تحقیقات این گروه دریافته اند که متوسط یک آلت تناسلی در مردان در حالت شل 9.16 سانتی متر بوده و در حالت برانگیخته 13.24 سانتی متر است. و دور آن در حالت شل 9.31 و در حالت برانگیخته 11.66 سانتی متر بوده است.

آلت تناسلی

محققان این امید و آرامش را به مردان می دهد که با مقایسه خود با طول متوسط آلت تناسلی می تواند دریابند که آلت آنها در حالت نرمال است.

این محققان می گویند ” ما اعتقاد داریم که با توجه به این نمودار پزشکان می توانند به تمامی مردان که به آ«ها مراجعه کنند این اطمینان را بدهند که آلت تناسلی آنها در حالت نرمال و در محدوده متوسط سایز آلت تناسلی قرار دارد.”

ارسال پاسخ