• تماس با ما 021-44978004

مزایای عمل لابیاپلاستی

مزایای عمل لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی از روش های زیبا سازی واژن است که برای تغییر شکل لابیاها و تغییر رنگ لابیا ها مورد استفاده قرار می گیرد که این روش مزایا و کاربردهای بسیار زیادی دارد که موجب شده است خانم های بسیاری خواستار استفاده از این روش باشند که در زیر به مزایای این روش اشاره شده است.

مزایای عمل لابیاپلاستی

مزایای عمل لابیاپلاستی

تغییر شکل لابیاها ( بسیاری از خانم ها از بزرگی لابیاهای خود شکایت می کند که با جراحی لابیاپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد.)

در این روش از زیباسازی واژن بیمار درد بسیار کمی را احساس می کند.

بعد از جراحی لابیاپلاستی بهبودی سریع رخ می دهد و دوران نقاهت کوتاه مدتی را دارد و فرد می تواند پس از 48 ساعت فعالیت های روزانه خود را از سرگیرد.

افزایش میل جنسی و اعتماد بنفس

بدون نیاز به بخیه ( در لابیاپلاستی به روش سافرینگ بدون اینکه برشی ایجاد شود و بخیه ای زده شود لابیا ها کوچک می شوند.)

برطرف شدن مشکلات زناشویی

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

لابیاپلاستی به روش سافرینگ یک روش بسیار جدید و ایمن می باشد که در این روش لابیا ها بودن ایجاد برش و بخیه زدن کوچک می شود این روش از لابیاپلاستی برای افرادی کاربرد دارد که اندازه لابیاهای آن ها کوچک تر از یک سانت و یا خواستار تغییر شکل و تغییر رنگ می باشند. بسیاری از افرادی که لابیاهای بزرگی دارند و خواستار انجام لابیاپلاستی هستند از برش زدن و بخیه زدن واهمه دارند به همین علت است که نمی خواهند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند، که بهترین گزینه برای این افراد لابیاپلاستی به روش سافرینگ می باشد که در این روش فرد دردی را احساس نمی کند و با کمترین میزان خونریزی اندازه لابیاها کوچک می شود.

در این روش از لابیاپلاستی به هیچ عنوان از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لابیاها استفاده نمی شود بلکه از یک تکنولوژی خاص و دستگاه خاصی برای تغییر شکل لابیاها، سفید کردن لابیاها و یک رنگ کردن لابیا ها استفاده می شود. درواقع لابیاپلاستی به روش سافرینگ بهترین روش لابیاپلاستی می باشد . برای انجام لابیاپلاستی به روش سافرینگ در ابتدا فرد باید مورد معاینه و بررسی قرار گیرد در صورتی که برای تغییر شکل لابیاهای خود خواستار استفاده از این روش می باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی و مشاوره های لازم را از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ