مراقبت های بعد از جراحی واژن

جراحی زیبایی واژن که به اقتضای تغییرات لازم در این ناحیه بستگی دارد ، شامل تغیراتی در ظاهر و زیبا سازی الت تناسلی در زنان می شود، این اقدام که با لیزر های پیشرفته انجام می شود بی ضرر بوده و در نهایت جوانسازی و زیبایی را به ناحیه تناسلی باز می گرداند ، دقت داشته باشید که جراحی ناحیه تناسلی می تواند باعث از بین رفتن افتادگی واژن ، زیباسازی کلیتوریس های بر امده و کوچک کردن لابیا مینور ها شود .در ادامه دکتر لیلا خلیلی به بررسی مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن می پردازند.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های بعد از جراحی واژن

این اقدامات که می تواند به صورت چشمگیری در جوانسازی واژن داشته  باشد در صورتی که با دستگاه لیزر انجام شود ، به صورت تخصصی جراحی می شود و مشکلات و عوارضی برای فرد در بر نخواهد داشت .

به علاوه اینکه این نوع جراحی دوره ی نقاهت بسیار کوتاهی را می طلبد و باعث می شود که فرد از ظاهر زیبای ناحیه ی تناسلی خود که با رفع تیرگی ها و کوچک شدن لبیا ها به دست آمده است احساس رضایمندی کاملی داشته باشد .

بسته به نوع جراحی، مراقبت ها در هر فرد متفاوت است، گاهی افراد به منظور نتیجه بهتر از جراحی های همزمان استفاده می کنند که به مراتب به مراقب و کنترل بیشتری نیاز است، دکتر لیلا خلیلی با توجه به نوع جراحی مراقبت های لازم را به بیمار توصیه می کند.

در ادامه نیز باید خاطر نشان کرد که جراحی ناحیه تناسلی نیازی به اقدامات بسیار ویژه نداشته و در واقع با مراقبت های ساده ای می توان از دوره ی نقاهت آن کاست ، نیاز است تا این ناحیه را خشک نگه دارید و توجه داشته باشید که رطوبت اضافی در ناحیه تناسلی باقی نماند . همچنین می توان از کمپرس سرد بعد از جراحی استفاده نمود تا میزان تورمات ناشی از جراحی به حد اقل برسد.

2 thoughts on “مراقبت های بعد از جراحی واژن

 1. علی - مارس 13, 2017 at 11:14 ق.ظ

  سلام.بعد از عمل جراحی واژن تا چند روز نمیشه همبستر شد؟؟؟

  Reply
  • drkhalili - مارس 13, 2017 at 11:46 ق.ظ

   سلام
   تا یک ماه بهتره رابطه جنسی نباشه

   Reply

بخش نظزات

5 × 1 =

Call Now Button