• تماس با ما 021-44978004

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

آیا پس از جراحی لابیاپلاستی نیاز است که مراقبت خاصی صورت گیرد؟

آیا در هنگام لابیاپلاستی یا بعد از آن دردی احساس می شود؟

آیا پس لابیاپلاستی می توان فعالیت های سنگین را انجام داد؟

آیا در روز های اولیه پس از لابیاپلاستی می توان رابطه جنسی برقرار کرد؟

تمامی سوالات فوق، سوالات متداولی است که بعد از جراحی لابیاپلاستی ذهن افراد را درگیر می کند که در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده می شود و توضیحاتی در رابطه با تمامی اقداماتی که باید بعد از جراحی لابیاپلاستی رعایت شود داده می شود تا بهترین نتیجه را بعد از لابیاپلاستی با رعایت این توصیه ها دریافت نمایید.

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

مراقبت

بعد از جراحی لابیاپلاستی استفاده از کمپرس سرد به مدت 2 روز بسیار توصیه می شود تا از درد های ناشی از جراحی و همچنین احساس سوزش کاسته شود همچنین در کاهش تورم بعد از جراحی بسیار موثر است.

 با مشورت جراح زیبایی زنان خود می توانید به مدت 2 روز بعد از جراحی از پماد تتراسایکیلین استفاده نمایید این پماد برای پیشگیری از عفونتهای باکتریایی پوستی و درمان زخمهای پوستی استفاده می شود. همچنین به منظور جلوگیری از بروز عفونت آنتی بیوتیک هایی توسط دکتر جراح زیبایی زنان تجویز می شود که باید طبق دستور به طور مرتب استفاده نمایید.

بعد از جراحی لابیاپلاستی طبق گفته های دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان احساس درد اندکی خواهید داشت که با مصرف مسکن هایی این درد برطرف می شود و درد برای شما قابل تحمل می شود . این احساس درد در روزهای اولیه بعد از جراحی لابیاپلاستی فقط ایجاد می شود .

بعد از جراحی لابیاپلاستی ورزش های سبک را می توانید انجام دهید پیاده روی به آرامی بعد از جراحی لابیاپلاستی لازم است اما انجام ورزش های سنگین تا 8 هفته بعد از جراحی لابیاپلاستی ممنوع می باشد و باید از انجام دادن این ورزش ها خودداری کنید.

مقاربت جنسی در روز های اولیه بعد از جراحی لابیاپلاستی باعث بروز خون ریزی و عفونت می شود به همین علت نباید به مدت  1ماه مقاربت جنسی داشته باشید تا از عوارض احتمالی بعد از این جراحی کاسته شود.

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

بعد از گذشت یک هفته از جراحی لابیاپلاستی به جراح زیبایی زنان خود مراجعه نمایید تا روند بهبودی شما مورد بررسی قرار گرفته شود . دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان بعد از انجام لابیاپلاستی تمامی توصیه های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند تا با رعایت این توصیه ها مطلوب ترین و بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ