لیزر واژینال و سفید کردن واژن

آیا امکان انجام لیزر لیزر واژینال و سفید کردن واژن همراه با هم وجود دارد؟ درصد تاثیر گذاری لیزر سفید سازی واژن چقدر است؟ لیزر ژولیت از نوع Er.YAG است، نسبت به لیزر co2مزایایی دارد، خصوصا در رابطه با روشن سازی پوست، حالت تهاجمی، عوارض، سوزش و درد در زمان درمان به نسبت لیزر co2 کمتر است. با توجه به اینکه این نوع لیزر کم تهاجمی تر است، اما می تواند اثری معادل لیزر co2 داشته باشد.

لیزر سفید کردن واژن

لیزر وایتنینگ یکی از مواردی است که بیشتر مراجعین به مطب در خصوص آن از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان سوال دارند، باید گفت برای روشن سازی پوست ناحیه ژنیتال، روش های زیادی وجود ندارد، یا باید از لیزر استفاده کرد، یا از داروهای اسیدی، کرم ها و لوسیون ها و یا در برخی موارد از مزوتراپی و پی آر پی هم می توان استفاده کرد. دستگاه کربوکسی هم می تواند در این مورد کمک کننده باشد، ولی می توان گفت موثر ترین این روش ها در کنار دارو ها استفاده از لیزر است. خود لیزر به تنهایی شاید کارایی نداشته باشد، چرا زمان احیای مجدد پوست ناحیه تناسلی بیشتر از سایر قسمت های بدن است، در نتیجه زمانی که از لیزر استفاده می کنیم باید این کار به صورت ترکیبی انجام شود و از دارو های دیگر در کنار لیزر استفاده شود تا هم از عوارض لیزر بکاهیم و هم اثر گذاری این روش را تقویت کنیم.

لیزر واژینال و سفید کردن واژن

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر سفید کردن ناحیه ژنیتال

به طور متوسط سه جلسه لازم است، اما افرادی هستند که پایه پوستی روشن تری دارند، تنها با یک یا دو جلسه درمان نتیجه دلخواه را می گیرند، در مقابل افرادی هستند که پایه پوستی تیره تر دارند و ناحیه ژنیتال به نسبت تیره تر است، این افراد اغلب به جلسات بیشتری نیاز دارند. می توان گفت تعداد جلسات مورد نیاز در هر فرد بسته به پوست و مراقبت های بعد از آن دارد.

لیزر واژینال و سفید کردن واژن

این امکان وجود دارد که هر دو این درمان را در یک جلسه انجام دهیم. در رابطه با لیزر موهای زائد هم می توان گفت ممانعتی ایجاد نمی کند و فرد می تواند دو روز بعد از لیزر موهای زائد، لیزر وایتنینگ انجام دهند، اما بعد از لیزر سفید سازی واژن باید یک ماه فاصله برای لیزر موهای زائد قرار دهید.

آیا پوست بعد از لیزر سفید سازی، حالت لک پیدا می کند؟

خیر، اگر لیزر با تنطیمات درستی انجام شود و سوختی های عمیق ایجاد نکند، به هیچ وجه لک بر پوست ایجاد نمی شود.
با لیزر ژولیت سوختی های عمیق بر پوست ایجاد نمی شود.

درصد تاثیر گذاری لیزر سفید سازی

در طول سه جلسه فرد می تواند به صورت متوسط حدود 30 تا 40 درصد، تاثیر لیزر را بر پوست مشاهده کند. در برخی از بیماران این تاثیرگذاری خیلی بیشتر می باشد.

دوره نقاهت بعد از لیزر سفید کردن

لیزر دوره نقاهتی ندارد تنها ممکن است بیمار حدود نیم ساعت سوزش داشته باشد، باید سه روز از لوسیون ها استفاده شود و محدودیت و مراقبت خاصی ندارد.

استفاده از لیزر یا کربوکسی تراپی

کربوکسی به منظور افزایش خونرسانی استفاده می شود، افزایش خون رسانی می تواند به عنوان کمک کننده برای لیزر استفاده شود، به تنهایی نمی توان در سفید کردن ژنیتال موثر باشد.

بخش نظزات

دو − دو =

Call Now Button