لابیاپلاستی ماژور

لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، یکی از عمل‌هایی است که خیلی از زنان از وجود همچین عملی بی‌خبر هستند و این در حالی است که زنان زیادی از بدشکلی لابیاماژورها یا لبیاماژورهای خود رنج می‌برند. به همین دلیل ما سعی می‌کنیم در مورد این عمل زیبایی اطلاعات جامعی به افرادی که نیاز به انجام این عمل دارند ارائه دهیم تا با دقت جراح خود را انتخاب کنند و سپس اقدام به انجام این عمل کنند.

از پرتکرارترین سوالاتی که همیشه در پیج اینستاگرام خانم دکتر لیلا خلیلی و در طی استوری‌های روزانه ایشان از ما پرسیده می‌شود، سؤالاتی هستند که در مورد عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی و به طور کلی لابیاپلاستی پرسیده می‌شود. با ما همراه باشید تا به بررسی پاسخ این سؤال بپردازیم.

لابیاماژورپلاستی چیست

لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، یکی از عمل‌های مهم در حیطه زیبایی زنان است که سالانه باعث عملکرد بهتر زنان در روابط جنسی آنان می‌شود. هرچند که هر زنی فرم مختلفی از دستگاه تناسلی را دارد، اما در بسیاری از زنان این شکل به دلایل مختلفی تغییر می‌کند:

 • زایمان‌ها و بارداری‌های متعدد
 • تغییرات هورمونی
 • کاهش وزن‌های شدید
 • روابط جنسی متعدد
 • افزایش سن
 • یائسگی

عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی به افرادی که به دلایل بالا باعث تغییر فرم لابیاماژور شده‌‌اند، کمک می‌کند تا لابیاماژورهای آن‌ها دوباره فرمی زیبا بگیرند. ممکن است این سؤال پیش بیاید که اگر فرد از ابتدا لابیاماژورهای بدفرمی داشته باشد نیز، با عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌تواند به بازسازی و رفع مشکل بدفرمی لابیاماژورها یا لبیاماژورهای خود اقدام کند؟

بله، عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی برای فرادی که از ابتدا نیز دچار مشکل و بدفرمی و یا بزرگی لابیاماژور بوده‌‌اند نیز کارساز است. طی عل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، لابیاماژورهای فرد کوچک و قرینه می‌شوند و افتادگی آن‌ها نیز رفع می‌شود، بدین صورت لابیاماژورها یا لبیاماژورها فرمی جدید می‌گیرند.

بهترین کاندیدای لابیاماژورپلاستی

بهترین کاندیدای عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، افرادی هستند که از بدفرمی و یا بزرگی لابیاماژورهای خود رنج می‌برند. از طرفی در برخی افراد لابیاماژورها به گونه‌ای هستند که فاصله آن‌ها از هم زیاد است و همین موضوع باعث نمایان شدن کلیتوریس و لابیامینورها می‌شود و از طرفی فرد هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ دچار سوزش و درد می‌شود. با انجام عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌توان شلی و افتادگی لابیاماژورها را رفع کرد و ظاهری جوان و زیبا به فرد داد.

لابیاماژورپلاستی با روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد، که هدف از انجام همه آن‌ها ایجاد ظاهری زیبا در ناحیه لابیاماژورها می‌باشد.

اکنون به برخی از رایج‌ترین این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

 • جراحی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با برداشتن پوست

در طی این روش  جراح شما با مهارت تمام، باید پوست اضافی ناحیه لابیاماژورها را بردارد و سبب کوچک‌تر شدن ان‌ها شود، این روش در افرادی که دچار شلی و آویزانی لابیاماژورها می‌باشند بسیار کارآمد و مؤثر است.

 • لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با تزریق چربی

در طی این روش سلول‌های چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شوند و پس از آماده کردن آن‌ها برای تزریق، این چربی به ناحیه لابیاماژورها تزریق می‌شود.

معمولاً این روش برای بزرگ کردن و یا اصلاح عدم قرینگی لابیاماژورها کاربرد دارد؛ در این روش، خطر امکان ابتلای فرد به انواع عفونت‌ها بسیار بالاست به همین دلیل حتماً عمل تزریق چربی به لابیاماژورها را در مرکزی معتبر انجام دهید.

 • لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با تزریق فیلر

این روش نیز مانند روش تزریق چربی می‌‌باشد با این تفاوت که امکان ابتلا فرد به عفونت کم می‌باشد و روشی کاملاً موقتی است.

نقش جراح در عمل لابیاماژورپلاستی

در عمل‌های زیبایی لابیاپلاستی مانند لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، نقش جراح و همکاری بیمار در رعایت نکات بعد از عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، بسیار پررنگ است. متأسفانه همه روزه شاهد حضور افراد زیادی در مراکز زیبایی خانم دکتر لیلا خلیلی به عنوان کیس‌های ترمیمی هستیم. کیس‌های ترمیمی افرادی هستند که یکبار عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی را در مرکز دیگری انجام داده‌اند و عمل آن‌ها چندان موفق نبوده است.

پس بهتر است قبل از هر اقدامی در انتخاب پزشک دقت شود. با اینکه عمل ترمیمی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی بسیار سخت تر از بار اول می‌باشد، ما بیماران ترمیمی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی را نیز پذیرش می‌کنیم و به اصلاح فرم ناحیه لابیاماژورهای آنان می‌پردازیم.

لابیاپلاستی ماژور

لابیاپلاستی ماژور

مراقبت‌های قبل از لابیاماژورپلاستی

از مراقبت‌های قبل از عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌توانیم به چند نکته ساده اشاره کنیم:

 • حتما قبل از انجام لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، آزمایش‌های لازم را بدهید و در صورت مطلوب بودن نتیجه اقدام به انجام عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی کنید.
 • از دو روز قبل شیو کنید و از شیو کردن در روز قبل و حساس کردن پوست خودداری کنید.
 • از سه روز قبل از هیچگونه کرم یا لوسیونی استفاده نکنید.
 • در صورت داشتن بیماری خاصی به ویژه بیماری‌های پوستی مانند تبخال تناسلی و یا زگیل تناسلی به پزشک خود اطلاع دهید.
 • از خوردن موادی که باعث رقیق شدن خون می‌شوند جلوگیری کنید.
 • بهتر است قبل از انجام هر اقدامی با پزشک خود مشورت کنید و در مورد نکات قبل از انجام عمل با وی مشورت کنید.

مراقبت‌های بعد از لابیاماژورپلاستی

از مهمترین نکاتی که همیشه در هنگام انجام عمل‌های لابیاپلاستی گوشزد  کرده‌ایم، این است که همکاری بیمار پس از عمل‌های زیبایی زنان بسیار پررنگ است؛ به همین دلیل حتما قبل از هر گونه اقدامی با پزشک خود در مورد مراقبت‌های بعد از لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی صحبت کنید تا دچار مشکلی نشوید:

 • اگر چربی یا فیلر تزریق کرده‌اید نباید ناحیه مورد نظر را مالش دهید و یا لابیاماژورها تحت فشار باشند.
 • بهتر است در صورت انجام جراحی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی از دستکاری کردن بخیه‌ها خودداری کنید.
 • در زمان تعیین شده که معمولا پس از ۳ روز است استحمام کنید.
 • در صورت تزریق فیلر و یا چربی، تا دو هفته برای استحمام و شستن خود از آب ولرم استفاده کنید نه آب خیلی داغ یا خیلی سرد.
 • از نشستن درون وان خودداری کنید زیرا ممکن است دچار عفونت شوید.
 • از داروهای تجویز شده به خوبی استفاده کنید و درتایم مصرف آن‌ها دقت کنید.
 • ناحیه مورد نظر را با حوله‌ای تمیز و ژل‌های شستشو به آرامی تمیز کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا غیرطبیعی‌ای با پزشک خود سریعاً تماس بگیرید.

هزینه عمل لابیاماژورپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی و یا لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی پس از معاینه فرد و بسته به مشکل فرد مشخص می‌شود. اگر فرد کیس تزریق فیلر باشد، بستگی دارد که فیلر مصرفی برای وی چه قدر است. به همین دلیل ما توصیه می‌کنیم همیشه که برای تعیین دقیق هزینه‌های عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی به پیج اینستاگرام خانم دکتر لیلا خلیلی مراجعه کنید و در مورد هزینه‌ها مشاوره غیرحضوری رایگان دریافت کنید و یا اینکه به صورت حضوری به مراکز زیبایی ایشان مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

Call Now Button