• تماس با ما 021-44978004

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

درواقع بهترین روش لابیاپلاستی، لابیاپلاستی به روشی  است که با دستگاه مخصوص روش سافرینگ انجام می شود. این روش بدون اینکه جای عمل برجای بگذارد صورت می گیرد. در روش سافرینگ فرد دردی را احساس نمی کند و با کمترین میزان خونریزی این عمل انجام می شود.

روش بدون جراحی سافرینگ با استفاده از یک تکنولوژی خاص و دستگاه خاصی، بیشتر در کشور های آمریکایی و اروپایی انجام می شود در این روش از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لبیاها استفاده نمی شود.برای انجام سافرینگ در ابتدا فرد  باید قبل از عمل معاینه، بررسی و مشاوره شود.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی به روش سافرینگ

بهترین کاندیدای این عمل کسانی هستند که اندازه لبیاهای آن ها کوچکتر از یک سانت باشد. یعنی لبیاهای بزرگ و غیر نرمال برای انجام این روش مناسب نیستند. این روش بعد از بی حسی با استفاده از دستگاه مخصوص بدون اینکه جراحی یا برشی صورت گیرد انجام می شود. بعد از گذشت حدود 5 روز تا 1 هفته لیباها شکل اصلی خود را پیدا می کنند.

در مواردی که لبیا ها بزرگ باشند و فرد خواستار انجام این روش برای تغییر سایز آن ها باشد سافرینگ در چند نوبت انجام می شود.

مزایای لابیاپلاستی به روش سافرینگ

  • سفید کردن لبیا
  • یک رنگ کردن لبیا
  • تغییر شکل لبیا

برای انجام لابیاپلاستی به روش سافرینگ  حتما باید فرد کاندیدای مناسبی برای انجام این روش باشد.

با استفاده از همین روش و همین تکنولوژی می توانیم ضایعاتی که از مقعد بیرون زده می شود (هموروئید)  بدون جراحی کردن، برش دادن و بخیه زدن از بین برد.

در صورت بروز این ضایعات فرد از لحاظ زیبایی، بروز عفونت و احساس خارش با مشکل روبرو می شود و همچنین شخص از لحاظ بهداشتی و تمیز کردن ناحیه مقعد دچار مشکل می شود. که می توان بدون استفاده از چاقو و لیزر این ضایعات رو با استفاده از روش سافرینگ با بی حسی از بین برد.

احساس درد و زمان بهبود در استفاده از این روش نسبت به روش های دیگر که در آن ها از چاقو و لیزر استفاده می شود کمتر است.

هموروئید

هموروئید در واقع بیرون زدگی عروق یا پوست ناحیه مقعد است که به دلیل یبوست های مزمن و فشاری که بروی مقعد وارد می شود بروز می کند.

هموروئید دو نوع است هموروئید های خارجی و هموروئید های داخلی که در هموروئید های خارجی فقط بیرون زدگی پوست را داریم که بیشتر از نظر بهداشت و زیبایی مشکل ایجاد می کند یا باعث ایجاد خارش می شود که بدون جراحی و ایجاد برش و خون ریزی می توان این ضایعه را از بین برد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ