عمل های زیبایی زنان

انواع عمل های زیبایی زنان کدامند؟با توجه به آمار های به دست آمده، انجام عمل های زیبایی ناحیه ژنیتال در بین بانوان روز به روز افزایش پیدا می کند، خیلی از افراد به دلیل علت این تمایل بانوان به عمل های زیبایی زنانه هستند، در ادامه به بررسی این آمار و انواع عمل های زیبایی زنانه می پردازیم.

عمل های زیبایی زنان، درست است که علم جدیدی در زمینه پزشکی نیست، اما در رابطه با تکنیک های کاربردی در جراحی های زیبایی زنان کاملا نوین است.

از سال 2007 بنیان علم زیبایی زنان در آمریکا توسط پروفسور رد پایه گذاری شد. در گذشته عمل های لابیاپلاستی به صورت غیر حرفه ای و سنتی انجام می گردید، اما امروزه جراحی های زیبایی زنان به صورت حرفه ای انجام می شود و خوشبختانه به خصوص خارج از ایران کلاس های آموزشی زیبایی زنان برگزار می شود. از آنجا که زیبایی زنان شامل عمل های زیبایی است، لازم است افراد متخصص در این زمینه مقداری از عمل های خاص و یا عمل های پلاستیک سر رشته داشته باشند و اطلاعات جدید در رابطه با تکنیک های جدید، همچون لیزر، آر اف و سایر تکنیک هایی که در زیبایی زنان استفاده می شود، داشته باشند.

عمل های زیبایی زنان

زیبایی زنان بر خلاف نامش، تنها شامل عمل های زیبایی همچون لبیاپلاستی، تزریق ژل و… نیست، بلکه قسمت اعظم رشته زیبایی زنان، شامل اقدامات و اعمال ترمیمی است و یا زمانی که بیمار دچار  مشکلاتی مثل یائسگی باشد و در حالت کلی عللی که سبب کاهش عملکرد دستگاه تناسلی می شود، یکسری از اقدامات زیبایی زنان مربوط به بازگردان عملکرد دستگاه تناسلی است که بسیار اهمیت دارد.

 

 

به طور مثال در افرادی که دچار یائسگی و یا سرطان می شوند و تحت شیمی درمانی و پرتو درمانی قرار می گیرند و یا بانوانی که عمل های خاصی همچون واژینوپلاستی و لابیاپلاستی را انجام داده اند و به دلیل عدم استفاده از تکنیک درست، عملکرد دستگاه تناسلی آن ها دچار مشکل شده باشد. در این شرایط لازم است تا با استفاده از تکنیک ها و عمل های جدید عملکرد ناحیه زنیتال را بازگردانیم.قسمت اعظم علم زیبایی زنان مربوط به برگرداندن، عملکرد دستگاه تناسلی است.

عمل های زیبایی زنان از سال 2007 تا 2017 تقریبا 8 برابر افزایش یافت، در ابتداد این افزایش را دلیل بر ماهواره ها و مجلات می دانستند، اما ثابت شد که این گرایش به دلیل افزایش اعتماد به نفس و افزایش اهمیت به رابطه جنسی و نگرش بانوان به مسائل جنسی می باشد.

انواع حراحی های زیبایی زنان

عمل های زیبایی، شامل عمل لابیاپلاستی، عمل واژینوپلاستی، لبیاپلاستی ماژور، واژینوپلاستی پرینورافی، انجام عمل های زیبایی بر ناحیه لبیا ها همچون  تزریق ژل و چربی و در مواردی استفاده از نخ های لیفت برای بهبود شکل لبیا مازور ها و با استفاده از نخ برای تنگ کردن پرینه و همینطور استفاده از پی آر پی برای بهبود عملکرد لبیا هالی مینور و یا ماژور است. همینطور عمل های ترمیمی لبیاپلاستی، از جراحی های ترمیمی از پیوند و یا گرفت برای ترمیم لبیامینور ها را می توان در دسته عمل های زیبایی زنان معرفی کرد.

مراقبت های بعد از لبیاپلاستی

مراقبت های بعد از لبیاپلاستی مورد خاصی ندارد، تنها باید بیمار دارو هایی که پزشک تجویز می کند را به درستی مصرف کند.از کمپرس یخ طبق دستور پزشک استفاده شود.استفاده از کرم ها و پماد ها در حدود یک هفته بعد از لبیاپلاستی توصیه می شود.

بخش نظزات

یک × 3 =

Call Now Button