• تماس با ما 021-44978004

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

واژن یکی از حساس ترین بخش های بدن زنان است. این ناحیه، به طور کاملا طبیعی و در مقایسه با سایر اعضای بدن، تیره تر می شود. پس طبیعی است که بسیاری از زنان خواهان واژنی سفید و روشن هستند. تعدادی از زنان فکر می کنند که شست و شوی مرتب واژن، به رفع تیرگی آن کمک می کند. اما واقعیت چیزی بر خلاف این باور است. صابون ها، محتوی مواد شیمیایی هستند، که نه تنها پوست حساس واژن را اذیت می کنند، بلکه باعث تیرگی بیشتر واژن نیز می شوند و PH واژن را نیز به هم می زنند. در این مقاله به بررسی روش های سفید کردن واژن می پردازیم.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

کرم های گیاهی واژن

این قبیل کرم ها با فرمولاسیون گیاهی که دارند، به رنگ طبیعی واژن کمک می کنند. علاوه بر این، موجب بهبود روند متابولیسم و تولید کمتر ملانین در ناحیه واژن می شود. تولید بیش از حد ملانین، یکی از دلایل اصلی تیرگی واژن می باشد. اگر از این کرم های گیاهی 2 با در روز استفاده کنید، در طی چند روز نتایج شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

کرم های طبیعی واژن

همان طور که پیداست، این کرم ها صد در صد گیاهی هستند و هیچ گونه عوارص جانبی ندارند و در طی چند روز باعث تغییر رنگ تیره واژن به صورتی و روشن می شوند. مواد طبیعی و تشکیل دهنده این کرم ها عبارتند از: آلوئه ورا، عصاره خیار، عصاره گل رز، عصاره آربیتین و جلبک دریایی.

کرم های سفید کننده واژن

نوعی دیگری از کرم های موجود جهت رفع تیرگی و سفید کردن واژن، کرم های سفید کننده گیاهی هستند که به راحتی در دسترس هستند. این کرم ها حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی مضر نیستند و برای قسمت هایی از پوست بدن که نرم و حساس هستند، استفاده می شوند.

سفید کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر در سفید کردن واژن به رفع دائمی تیرگی بافت ها در  واژن و حتی پری نئوم نیز کمک می کند. تغییر رنگ و یا تیرگی واژن می تواند علل ژنتیکی داشته باشد، و یا به دلیل تغییرات هورمونی و یا افزایش سن رخ بدهد. این وضعیت می تواند برای زنان و یا شریک جنسی شان آزار دهنده باشد.

لیزر درمانی در مرکزی مجهز و در 3 جلسه و یا جلسات بیشتر انجام می شود. تعداد جلسات به میزان تیرگی بستگی دارد و اغلب 10 تا 15 دقیقه به طول می انجامد. با انجام این کار، لایه ملانین موجود در واژن برداشته می شود و در نهایت، تیرگی این ناحیه نیز از بین خواهد رفت.

سفید کردن واژن با لیزر تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد. پس از درمان، به زنان توصیه می شود که 3- 4 روز بعد، از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند. این روش کاملا بی خطر است.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ