• تماس با ما 021-44978004

روند جراحی لابیاپلاستی

روند جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی در ناحیه تناسلی زنان است  که به منظور حفظ و بهبودی ظاهری این ناحیه صورت می گیرد که انجام این جراحی باید توسط یک متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان انجام شود دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وزایمان و جراح زیبای زنان در انجام جراحی لابیاپلاستی تجربه بسیار بالایی دارند و بالاترین میزان رضایت را در این جراحی از بیماران خود دریافت نموده اند . جراحی لابیاپلاستی با توجه به اهمیتی که دارد نیاز به رعایت موارد و اصول جراحی ویژه ای دارد که تمامی این اصول توسط دکتر لیلا خلیلی به طور کامل رعایت می شود و بهترین نتیجه از این جراحی دریافت می شود. در جراحی لابیا پلاستی ظاهرزیبایی در آلت تناسلی با برداشتن میزان قابل توجهی از لابیا ها ایجاد می شود.

روند جراحی لابیاپلاستی

روند جراحی لابیاپلاستی

به طور معمول زنانی که بارداری های متعددی داشته اند و از ظاهر آلت تناسلی خود ناراضی می باشند گزینه مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی محسوب می شوند زیرا بدلیل زایمان ناحیه واژن دچار تغییراتی می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

افرادی که لبه های اطراف دهانه واژن آن ها بزرگ و پهن است می توانند با جراحی لابیاپلاستی از اندازه آن کم کنند و این ناحیه را جوانسازی نمایند و ظاهر زیبایی را در آن ناحیه ایجاد کنند. بزرگ بودن لبه های ناحیه تناسلی می تواند علاوه بر ایجاد مشکلات ظاهری در روند رابطه جنسی تاثیر بگذارد و موجب شود که، لذت کافی از رابطه جنسی دریافت نشود.

علت بزرگی لبه های واژن می تواند مادرزادی باشد اما بارداری، اختلالات هورمونی و خود ارضائی در علت بروز این مشکل دخیل می باشند.

اقدامات لازم قبل از جراحی لابیاپلاستی

قبل از جراحی لابیاپلاستی دکتر لیلا خلیلی یک جلسه مشاوره برقرار می کنند که در این جلسه تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند . در صورت داشتن بیماری خاص حتما در جلسه مشاوره به پزشک اطلاع دهید.

نحوه انجام لابیاپلاستی

این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود و دوره نقاهت بعد از آن بسیار کوتاه است از دو تکنیک که شامل  TRIM techniqe و WEDGE techniqe  می باشد در این جراحی استفاده می شود.

مراقبت بعد از لابیاپلاستی

بعد از لابیاپلاستی باید استراحت کافی داشته باشید و به مدت 1 الی دو ماه از رابطه جنسی پرهیز نمایید

داشتن درد در روز های اولیه بعد از لابیاپلاستی طبیعی می باشد که با مصرف مسکن های تجویز شده توسط دکتر می توانید احساس درد خود را کاهش دهید.

پماد هایی توسط جراح زیبایی زنان بعد از لابیاپلاستی تجویز می شود که باید طبق دستور مصرف شود.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

ارسال پاسخ