• تماس با ما 021-44978004

درمان مشکلات جنسی با لیزر

درمان مشکلات جنسی با لیزر

شل شدن واژن و بسیاری از مشکلات واژن سبب می شود که بانوان در زمان مقاربت جنسی اعتماد به نفس نداشته باشند ، این مشکلات علاوه کاهش کیفیت زندگی سبب ایجاد شدن مشکلات جنسی می شود .

اختلال جنسی بانوان دارای انواع مختلفی می باشد که در ذیل به بیان آنها می پردازیم :

 • اختلال بیزاری
 • ایجاد شدن سرد مزاجی بانوان
 • ترس داشتن از آلت
 • واژینیسموس
 • مقاربت جنسی دردناک
 • به وجود آمدن مشکلات نرسیدن به ارگاسم
 • اختلال بیزاری پس از آمیزش
 • اختلال به وجود آمدن پس از آمیزش و…

در میان اختلال های بیان شده در فوق بیزاری جنسی از همه حادتر می باشد ، در این اختلال شخص علاوه بر اینکه تمایلی به مقاربت جنسی ندارد ، از انجام آن بیزار می باشد .

علت های ثانویه  اختلال بیزاری جنسی می توان به دعواهای زوجین ، نداشتن رابطه خوشایند و … اشاره کرد .

سخت ترین و بدترین نوع اختلال جنسی انزجار جنسی در بانوان می باشد ، روش های گوناگونی جهت برطرف و درمان اختلالات جنسی بیان شده است که در این مقاله درمان مشکلات جنسی با لیزر را بیان می کنیم .

اگر در نخستین مراحل زندگی اختلال جنسی رخ دهد درمان آن دشوارتر و حادتر می باشد .

یکی از علائم نرسیدن به ارگاسم وجود سردرد پس از نزدیکی جنسی می باشد که با استفاده از روش ها و متد های جدیدی که ارائه شده است نظیر لیزر می توان به درمان مشکلات جنسی پرداخته شود .

دوره آمیزش دارای چهار مرحله است .

 • میل جنسی
 • تحریک جنسی
 • اورگاسم
 • کاهش میل جنسی

در بانوان و آقایان فرونشینی جنسی متفاوت می باشد ، در آقایان فرونشینی جنسی به گونه ای می باشد که پس از گذشت یک دوره شخص تا چند روز نسبت به نعوظ دوباره اشتیاقی ندارد ، این در حالتی است که در بانوان این دوره وجود ندارد .

بانوان پس از انجام یک مقاربت جنسی و یک دوره ارگاسم می توانند بلافاصله وارد ارگاسم دیگری شوند ، سیستم بدنی بانوان به گونه ای است که می توانند تا چهار ارگاسم را تجربه کنند این درحالی است که آقایان چنین ویژگی را ندارند ، به همین جهت بسیاری معتقد هستند میل جنسی در بانوان نسبت به آقایان قوی تر است .

در برخی از موارد بانوان میلی به آمیزش جنسی ندارند ، در نتیجه با مشکلات متعددی روبرو می شوند برای درمان مشکلات جنسی می توان از لیزر استفاده کرد ، با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان مشکلات جنسی بانوان را به آسانی  درمان نمود .

از دیگر عوامل مهم ایجاد شدن اختلال جنسی یائسگی می باشد ، زمانی که بانوان یائسه می شوند با مشکلات متعددی روبرو می شوند که شایع ترین اختلالاتی که در آنها ایجاد می شود شامل کاهش میل جنسی ، عدم تحریک شدن جهت میل جنسی ، وجود درد در زمان آمیزش جنسی و نرسیدن به ارگاسم می باشد .

راه حل مشکلات زنان یائسه با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ :

در گذشته جهت رفع مشکلات یائسگی از هورمون های جایگزین استفاده می کردند اما به دلیل بالا رفتن برخی از بیماری ها نظیر سرطان استفاده از هورمون های جایگزین شک و تردید را در پزشکان به وجود آورد که انجام این کار درست می باشد یا خیر ؟

در برخی از موارد انجام این کار با مشکلات فراوانی روبرو بود ، در نتیجه پزشکان به دنبال روش های جدید و بدون عارضه ای  بودند که با وارد شدن لیزر مونالیزا به فیلد پزشکی علاوه بر رفع و درمان  بسیاری از مشکلات زنان یائسه ، مشکلات دستگاه تناسلی و واژن نیز برطرف شد ، با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان جوانسازی دستگاه واژن را نیز انجام داد .

آتروفی واژن از بیماری های است که پس یائسگی رخ می دهد و سبب نازک شدن دیواره واژن می شود که با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان به درمان آتروفی واژن پرداخت.

با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان روند کلاژن سازی درون رحم  را تحریک کرد ، در نتیجه رطوبت مخاطی واژن بازیابی شده و با کم ترین زمان ممکن و به شکل ایمن و موثر آتروفی واژن را درمان نمود .

در فرایند لیزر مونالیزا تاچ نیازی به بیهوشی نیست ، با استفاده از این روش می توان علاوه بر زیبا سازی ظاهر واژن به درمان مشکلات جنسی پرداخته شود .

مشکلات جنسی نه تنها فرد را آزاد می دهد بلکه سبب می شود که زندگی زناشویی شخص تحت تاثیر قرار گیرد ، این عوامل همگی سبب می شود که شخص اعتماد به نفس خود را از دست داده و به فکر راه حلی جهت درمان این مشکل باشد ، دکتر لیلا خلیلی به تمامی بانوانی که با مشکلات جنسی روبرو هستند استفاده از لیزر مونالیزا تاچ را توصیه می کند زیرا درمان مشکلات جنسی با لیزر مونالیزا تاچ ضمن اینکه فاقد عوارض جانبی است ، بدون خونریزی بوده ، همچنین مدت زمان عمل در این روش نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد و انجام آن به شکل سرپایی می باشد .

درمان مشکلات جنسی با لیزر

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان و نازایی بیان می کند بانوانی که به درمان مشکلات جنسی با استفاده از لیزر می پردازند اظهار می کنند که تغییر شگفت انگیزی در زندگی آنها به وجود آمده است که قبل از انجام لیزر نمی توانستند به خوبی با همسر خود رابطه و مقاربت جنسی داشته باشند اما پس از انجام لیزر درمانی علاوه بر رفع مشکلات ظاهری دستگاه تناسلی ، مشکلات جنسی آنها نیز درمان شده است .

تعداد جلسات لیزر مونالیزا جهت درمان مشکلات جنسی  بانوان با توجه به ساختار بدنی و سن و بسیاری از فاکتورهای دیگر متفاوت است اما معمولا برای رفع مشکلات جنسی با استفاده از لیزر سه جلسه نیاز است .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان در زمینه زیباسازی واژن ، درمان بی اختیاری ادرار ، مثانه و درمان مشکلات جنسی با استفاده از لیزر فعالیت دارد .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان از دستگاه پیشرفته لیزر مونالیزا تاچ استفاده می کند .

دستگاه لیزر مونالیزا تاچ از موثرترین روش های درمانی می باشد که به شکل غیر تهاجمی جهت درمان انواع مشکلات دستگاه تناسلی بانوان کاربرد دارد ، برترین مزیت درمان با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ طولانی و ماندگار بودن درمان است .

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص درمان مشکلات جنسی به وسیله لیزر با دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان و نازایی درمیان بگذارید .

دکتر لیلا خلیلی متخصص ، جراح زنان ، زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران بوده .همچنین ایشان عضو رسمی و مدرس انجمن جراحی های زیبایی زنان اروپا بوده و دوره های جراحی پلاستیک زنان را در اروپا گذرانده است .

نماینده علمی کمپانی دکا که سازنده لیزر مونالیزه که تنها لیزر زنان دارای تاییدیه FDA و مجوز وزارت بهداشت است .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان مدرس انجمن لیزر ایران می باشند.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021
هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

ارسال پاسخ